16 Березня, 2021 р., 13:49
   Одним із критеріїв відбору платників податків для проведення фактичних перевірок, які реалізовують підакцизну продукцію, є обсяг проведених операцій через РРО/ПРРО, зокрема, суб’єктів господарювання із середньомісячними виторгами, проведеними через реєстратори розрахункових операцій менше, ніж 7 тисяч гривень.
11 Березня, 2021 р., 09:31
   Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі.  В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.
04 Березня, 2021 р., 15:05
   Сьогодні у онлайн-форматі відбулося засідання голів громад Хмельниччини. Його провів міський голова Хмельницького, голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Симчишин. Під час зборів обговорили нагальні проблеми органів місцевого самоврядування краю та майбутні освітні заходи для фахівців місцевих рад.
23 Лютого, 2021 р., 09:58
  Відповідно до постанови Уряду №104, з 24 лютого до 30 квітня 2021 року на всій території України запроваджується  адаптивний карантин. Виконавчий комітет Ленковецької сільської ради звертається до всіх жителів громади з проханням дотримуватися протиепідемічних заходів індивідуального рівня.
22 Лютого, 2021 р., 16:31
   22 лютого 2021 року в приміщенні Ленковецької сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області. Під час засідання членами комісії була здійснена перевірка документів, поданих кандидатами на посаду директора, щодо відповідності установленим законодавством вимогам. Згідно протоколу засідання від 22.02.2021 року № 1 до конкурсного відбору допущено:
18 Лютого, 2021 р., 13:38
Зима у лютому місяці стала справжнім випробуванням кожному з нас.Але ці лютневі дні довели, що там долаються труднощі, де є витримка, стійкість, виважена позиція і, безумовно, підтримка та допомога в такій екстремальній ситуації. Сільський голова Криворчук Ю.П. та виконавчий комітет Ленковецької сільської ради висловлює щиру вдячність керівникам та працівникам підприємств та агро-формувань, всім небайдужим жителям, хто долучився до розчищення 17 населених пунктів нашої громади від снігу: агро-холдингу «ЕПІЦЕНТР АГРО» в особі Філюка С.А.; Керпачу О.В., Воронюку В.М., Вичавці І.І., Печенюку С.Н., Паляниці А.С., жителям громади Кваші Р.Л. (с.Білопіль), Сидорчуку В.В. (с. Ленківці), Зоріну А.В.( с.Коса Рішнівка), трактористам Паляниці В.В. з с.Чотирбоки, Лахаю І.П. з с.Вербівці, Юрковському П.С. з с.Ленківці, Ліскову М.В. з с.Мокіївці, Руденькому С.Г. з с. Коськів.
12 Лютого, 2021 р., 15:34
               За підсумками минулого року по Шепетівському відділенню  кількість працівників, які тимчасово втратили працездатність у 2020 році, зросла  у порівнянні з 2019 роком на  366 осіб, що більше на 8,3% від попереднього періоду, та складає 4776 осіб.  Абсолютна кількість днів хвороби у порівнянні з попереднім роком зменшена на 692 дні та склала 73166 днів. Шепетівським відділенням управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Хмельницькій області протягом 2020 року  компенсовано втрачений за час лікування, самоізоляції і догляду за хворими дітьми,  або іншим членом родини  заробіток на загальну суму 19,3 млн.  гривень, що на 2,5 млн. грн, або 15% більше порівняно з 2019 роком.
09 Лютого, 2021 р., 16:15
       Верховною Радою України прийнято Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072), який підписано Президентом України 09.12.2020 та опубліковано у офіційному виданні «Голос України» №228.  Звертаємо увагу платників податків на найважливіші положення цього закону.
01 Лютого, 2021 р., 09:34
З початку року на Хмельниччині виникло 77 пожеж, на яких виявлено загиблими 8 громадян.
28 Січня, 2021 р., 16:34
              26 листопада 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 941-IX, прийнятий Верховною Радою України 03.11.2020.