27 Вересня, 2021 р., 16:12
23 вересня 2021 року Державна служба якості освіти України у партнерстві з Цифровим видавництвом МЦФЕР провела вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл»
17 Вересня, 2021 р., 10:31
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи, на ім’я якої він оформлений та дає право такій особі на виїзд з України і в’їзд в Україну.
17 Вересня, 2021 р., 10:28
    14 вересня 2021 року зафіксовано два випадки сказу тварин: в с. Плесна – кіт. Та в с. Коськів – лис. В обох випадках встановлено контакти людей з хворими тваринами. В неблагополучних пунктах проводяться заходи по оздоровленню тварин від сказу.
09 Вересня, 2021 р., 09:37
Керівництво головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області регулярно здійснює особистий прийом громадян відповідно до затвердженого Графіку, з яким можна ознайомитись на інформаційній сторінці вебпорталу ГУ ПФУ в Хмельницькій області за посиланням  https://www.pfu.gov.ua/km/ в рубриці «Контакти».
09 Вересня, 2021 р., 09:35
         Коронавірус наступає не лише в Україні, але й на Хмельниччині. Про це свідчить статистичний аналіз захворюваності на COVID-19 за літній період 2021 року. На Шепетівщині в червні виявлено 23 випадки хвороби, в липні – 3 випадки, а в серпні 36 випадків, що, в порівнянні з попереднім місяцем, в 12(!) разів більше. Станом на 8 вересня, в поточному місяці уже 27 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
07 Вересня, 2021 р., 14:24
       Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, з 1 вересня 2021 року можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та за кордоном. Декларування триватиме до 1 вересня 2022 року.
07 Вересня, 2021 р., 12:04
На розгляді Верховної Ради України перебуває проект Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки», спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках" (№ 4416-1 від 10.12.2020).
02 Вересня, 2021 р., 09:53
  На Шепетівщині цьогоріч перший випадок сказу собаки.  Згідно результату вірусологічного дослідження патологічного матеріалу (біологічного) матеріалу– протокол випробувань № 003605 п.м./21 від 30.08.2021 року Хмельницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у собаки, яка належить жителю с. Курганівка встановлено захворювання на сказ.
31 Серпня, 2021 р., 16:57
Напередодні нового навчального року виконавий комітет Ленковецької сільської ради на чолі із сільським головою Юрієм Криворчуком відвідали прийомні сім'ї. Дітям були вручені подарунки у вигляді шкільного приладдя. Побажали малечі здоров’я, натхнення та успіхів у новому навчальному році, а прийомним родинам, щоб у їхній домівках завжди панував мир, спокій, радість, щастя та злагода.