Пропонуємо ознайомитися

Соціальні виплати та послуги Фонду соціального страхування

Виконуючи, свої функції в умовах реформування спеціалісти Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області забезпечують надання матеріального забезпечення застрахованим особам, страхових виплат потерпілим та інших соціально-побутових послуг за рахунок коштів Фонду.

09:55 20.11.2019

ЩОДО НЕБЕЗПЕКИ ТА ПРОФІЛАКТИКИ СИБІРКИ

Сибірка — це гостра інфекційна хвороба тварин і людини, збудником якої є споротвірна бактерія Bacillus anthracis. Існує три форми сибірки: шкірна, легенева, кишкова. Переважає шкірна форма, рідше — легенева і кишкова з явищами сепсису (гниття). Спори бактерій сибірки можуть довгий час зберігатись у ґрунті й активізуватися у результаті повені, злив, зсувів.

13:55 29.08.2019