A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ленковецька громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Новини

Традиційно ( а за традицією  раз на два роки) 12 липня  в с.Вишневе відбувся регіональний фестиваль фольклорного мистецтва "Вишневецький ярмарок"- свя­то тра­ди­цій та гос­тиннос­ті жи­те­лів Лен­ко­вець­кої  гро­ма­ди .  Ха­рак­терною особ­ли­віс­тю Виш­не­вець­ко­го яр­марку є його час про­ве­ден­ня — свя­то апос­то­лів Пет­ра і Пав­ла.  Надзвичайно приємно, що прийняли запрошення та  завітали  на свято  твор­чі ко­лек­ти­ви  Су­дил­ківсь­кої та Гри­цівсь­кої ОТГ, з Хмель­ницько­го району — гурт з Да­вид­ківців. Гос­по­ди­ні гро­ма­ди пос­та­ра­ли­ся на сла­ву: на­ва­ри­ли юш­ки з ри­бою, бор­щів з сек­ретни­ми ін­гре­ді­єн­та­ми та на­пек­ли обов’яз­ко­вої стра­ви — пи­ро­гів з виш­ня­ми. Чо­тир­бо­ків­ча­ни цього­річ ди­ву­вали гос­тей яр­марку аф­ри­кансь­кими со­мами з міс­це­во­го гос­по­дарс­тва. А на згадку про дійство гості отримали сувеніри з логотипом свята

"Вишневецький ярмарок"- свя­то тра­ди­цій та гос­тиннос­ті

 Традиційно ( а за традицією  раз на два роки) 12 липня  в с.Вишневе відбувся регіональний фестиваль фольклорного мистецтва "Вишневецький ярмарок"- свя­то тра­ди­цій та гос­тиннос­ті жи­те­лів Лен­ко­вець­кої  гро­ма­ди .  Ха­рак­терною особ­ли­віс­тю Виш­не­вець­ко­го яр­марку є його час про­ве­ден­ня — свя­то апос­то­лів Пет­ра і Пав­ла.  Надзвичайно приємно, що прийняли запрошення та  завітали  на свято  твор­чі ко­лек­ти­ви  Су­дил­ківсь­кої та Гри­цівсь­кої ОТГ, з Хмель­ницько­го району — гурт з Да­вид­ківців. Гос­по­ди­ні гро­ма­ди пос­та­ра­ли­ся на сла­ву: на­ва­ри­ли юш­ки з ри­бою, бор­щів з сек­ретни­ми ін­гре­ді­єн­та­ми та на­пек­ли обов’яз­ко­вої стра­ви — пи­ро­гів з виш­ня­ми. Чо­тир­бо­ків­ча­ни цього­річ ди­ву­валти гос­тей яр­марку аф­ри­кансь­кими со­мами з міс­це­во­го гос­по­дарс­тва. А на згадку про дійство гості отримали сувеніри з логотипом свята.

09:05 16.07.2019

Новини первинної ланки медицини

Вже тиждень в амбулаторії с. Чотирбоки працює кваліфікований лікар Нечипорук Олег Григорович, який має вищу медичну освіту, нещодавно пройшов перепідготовку за спеціальністю сімейної медицини та є справжнім професіоналом своєї справи. А тому ті, хто ще не вибрав свого лікаря, можуть звернутися до Олега Григоровича( контактний телефон:0672089029).

08:28 12.07.2019

З 03 серпня на Шепетівщині розпочинається сезон полювання на пернату дичину

   Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  розпочнеться з  03 серпня, сезон триватиме до кінця року. Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, гусей, перепілок і т.д.

11:09 10.07.2019

Щодо дотримання чинного законодавства з продажу алкогольних та тютюнових виробів

На черговому засідання виконавчого комітету 27 червня розглянуто питання щодо запобігання поширенню, продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам на території Ленковецької сільської ради. Під час обговорення даного питання запрошені на засідання ФОП Линник П.В.(с.Чотирбоки), Маринич М.П.(с.Коськів), Грицюк Г.В.(с.Сульжин) розповіли про роботу торгових точок, висловили свої пропозиції щодо заходів із запобігання поширенню, продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, зокрема і щодо проведення профілактично-роз'яснювальної роботи серед неповнолітніх.  Прийнято рішення щодо забезпечення суб'єктами господарювання, торгові підприємства яких розташовані поблизу територій дитячих дошкільних закладів, закладів загальної середньої освіти дієвого контролю за роботою найманих працівників з метою недопущення випадків продажу неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів. Також з метою здійснення контролю за дотриманням чинного законодавства в частині продажу алкогольної та тютюнової продукції неповнолітнім на території Ленковецької сільської ради рішенням членів виконкому було створено робочу групу з питань протидиї поширенню, продажу алкоголю і тютюну серед неповнолітніх, яку очолила заступник сільського голови Волошина О.Я.

10:06 02.07.2019

До Дня Конституції України

27 червня на урочистому зібранні з нагоди відзначення 23-ї річниці прийняття Конституції України відбулося нагородження Грамотою Ленковецької сільської ради. Цьогоріч відповідно до розпорядження сільського голови Криворчука Ю.П. за особистий внесок у забезпечення розвитку та стабільної роботи різних галузей життя громади нагороду отримали: Галицький Микола Борисович, депутат сільської ради; Горобець Наталія Володимирівна, художній керівник Мокіївського будинку культури; Ковтонюк Іван Іванович, секретар сільської ради; Космина Алла Олександрівна, директор Великорешнівського нвк, депутат сільської ради; Мазур Дмитро Вікторович, вчитель фізичної культури Чотирбоцької зош І-ІІІ ступенів; Михальчук Жанна Миколаївна, завідуюча Великорешнівським ФАП; Окаянюк Лариса Михайлівна, в.о. старости сіл Старі Бейзими, Лавринівці Брикуля, Марківці; Пекар Світлана Анатоліївна, завідувач бібліотекою с.Коськів; Сахарчук Людмила Іванівна, вихователь Чотирбоцького закладу дошкільної освіти; Федорчук Василь Васильович, машиніст(кочегар) котельні Ленковецького будинку культури. 

12:55 01.07.2019

Триває підготовка закладів освіти до нового навчального року

Триває підготовка закладів освіти громади до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. В даний час ведуться роботи з будівництва нової котельні у Мокіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

14:10 26.06.2019

Новий погляд на освітній округ

В Україні діятимуть освітні округи, до яких  зможуть входити опорні школи, заклади позашкільної освіти, культури та спорту.

11:17 20.06.2019

Організація громадських робіт

    З метою сприяння   зайнятості населення та виконання громадських робіт з благоустрою території населених пунктів Ленковецької сільської ради з 18 червня  створено 21 тимчасове робоче місце за посадою "робітник з благоустрою".  В даний час робітники проводять ремонтні роботи у  клубі с.Білопіль, впорядковують території в селах  Вербівці, Старі Бейзими, Коськів, Чотирбоки.

10:21 20.06.2019

Профілактичні рейди в населені пункти громади

 З  метою профілактики правопорушень та злочинів, розв’язання проблем бездоглядності, безпритульності серед дітей та підлітків, запобігання соціальному сирітству 12 та 18 червня  проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток»  селах Коса Рішнівка, Білопіль, Пиляї, Ленківці,  Чотирбоки, Вербівці.

13:18 19.06.2019

Урочисте зібрання медичних працівників громади

В медичних установах Ленковецької громади працюють 30 медичних працівників, з них 7 в освітніх установах. На території громади проживають 14 медиків-пенсіонерів. Саме вони стали основними дійовими особами урочистого зібрання з нагоди професійного свята.

09:45 18.06.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь