ВІТАЄМО ПЕРШИХ СТИПЕНДІАТІВ ЛЕНКОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 31.05.2023 14:21

Фото без описуВідповідно   до Положення про одноразову стипендію Ленковецької сільської ради «За особливі успіхи та наполегливість», затверджене  рішенням 31 сесії Ленковецької сільської ради  восьмого  скликання,    за підсумками 2022-2023 навчального року, зайняті призові місця  в обласному етапі предметних олімпіад та захисті наукових робіт МАН  чотири здобувачі освіти Ленковецького ліцею отримали одноразові учнівські стипендії.      Першими стипендіатами серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ленковецької сільської ради   стали  БОРИЩУК Софія Олегівна, учениця 11 класу;  КОТИК Надія Петрівна, учениця 9 класу;  СВЯТЮК Ольга Олександрівна, учениця 6 класу ;  ТИХОНЮК Анна Андріївна, учениця 6 класу.