Голова громади

Біографічна довідка ​

Криворчук Юрій Петрович, народився 18.08. 1968 року в с. Чотирбоки в селянській родині.

У 1984 році закінчив місцеву середню школу та вступив до Білоцерківського професійно-технічного училища, де здобув професію наладчика контрольно-вимірювальних приладів.

З 1986 по 1988 рік проходив військову службу в лавах збройних сил. Після звільнення із лав працював по спеціальності на заводі «Київприбор». З 1993 по 1998 рік працював завідуючим фермою, що у селі Ленківці.

З 1999 по 2012 – завідуючий виробництвом на заводі по розливу мінеральної води «Аква стандарт».

З 2012 по 2015 рік – секретар Ленковецької сільської ради.

З 2015 по даний час Ленковецький сільський голова.

Одружений, має двоє дітей.

Займає посаду Ленковецького голови сільської об’єднаної територіальної громади, тому, що вірить і знає, що   вистачить досвіду, сил, можливостей та натхнення згуртувати людей, спільно   зберегти і примножувати наші досягнення, дбати про розвиток рідних сіл. Маємо чимало ресурсів для розвитку, тому він переконаний, спільно ми всі маємо забезпечити добробут у кожній родині, а наш край зробити заможним і успішним.