Оголошення

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», Ленковецька сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області. Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

13:17:35 10.12.2021

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради

Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03. 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»  Ленковецька сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області (далі – Центр). Юридична адреса комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради:  30443, Хмельницька область, Шепетівський район, с.Ленківці, вул.Коськовецька, 55.

13:13:45 10.12.2021

12:34:21 15.11.2021

Ленковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради

Ленковецька сільська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради:

08:15:35 01.09.2021

Ленковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради: Начальника Служби у справах дітей

Ленковецька сільська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради: Начальника Служби у справах дітей (як юридична особа).

11:01:52 30.06.2021