Оголошення

Конкурс на надання власникам особистих селянських господарств часткової компенсації вартості придбаної установки індивідуального доїння

Доводимо до вашого відома інформацію про те, що у 2019 році відновлено проведення конкурсу на надання власникам особистих селянських господарств часткової компенсації вартості придбаної установки індивідуального доїння. Перелік документів можна отримати у в.о. старост населених пунктів громади. Просимо звернути увагу, що власники ОСГ, які отримали часткову компенсацію вартості придбаної установки індивідуального доїння у 2017 та 2018 роках участь у конкурсі у 2019 не можуть брати, оскільки фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат за вказаним напрямом один раз на 5 років.

08:45 26.04.2019

ДВІ ДИТИНКИ, ЯК ДВІ КРАПЛИНКИ

Шановні мешканці Ленковецької громади та Шепетівщини! Запрошуємо вас взяти участь у святі близнюків «ДВІ ДИТИНКИ, ЯК ДВІ КРАПЛИНКИ» Свято відбудеться в Сульжинському СБК 30 квітня 2019 року о 14.00 год. дня. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ! Буде цікаво!

11:23 25.04.2019

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - державного реєстратора

Ленковецька сільська оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - державного реєстратора.

11:37 07.03.2019

Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба та прапора) Ленковецької територіальної громади

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад і варіантів художніх вирішень герба та прапора Ленковецької територіальної громади для його остаточного затвердження сільською радою.

14:02 22.10.2018

Конкурс дитячої творчості «Посмішка єднає Україну»

Увага! Attention! Achtung! Ти – творча, креативна, енергійна особистість, дотримуєшся здорового способу життя та переконаний, що посмішка об’єднає Україну? Тоді запрошуємо тебе взяти участь у конкурсі дитячої творчості «Посмішка єднає Україну». Надсилай свою роботу разом з анкетою та стань учасником щорічного конкурсу, який реалізує ПП «Фенік Дент» у партнерстві з Фондом «Зміцнення громад».

14:23 05.09.2018

Увага! Конкурс!

Ленковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради:

11:54 09.08.2018