Оголошення

Оголошуються конкурс на посаду начальника відділу соціального захисту населення виконавчого апарату Ленковецької сільської ради

Ленковецька сільська рада оголошує з 01 лютого 2021 року конкурс  на  посаду посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - начальника відділу соціального захисту населення виконавчого апарату Ленковецької сільської ради.

16:25:21 01.02.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс на посаду директора Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

Відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про освіту», статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням Ленковецької сільської ради від 27.01. 2020 року № 6  зі змінами згідно рішення четвертої позачергової сесії Ленковецької сільської ради №5 від 15 січня 2021р. оголошуються конкурс на посаду директора Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що знаходиться за адресою: вулиця Шкільна, 2-а, с. Ленківці, Шепетівський  район, Хмельницька область, 30443

12:00:04 19.01.2021

Ленковецька сільська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - провідного спеціаліста загального відділу.

10:46:38 19.09.2019

Конкурс на надання власникам особистих селянських господарств часткової компенсації вартості придбаної установки індивідуального доїння

Доводимо до вашого відома інформацію про те, що у 2019 році відновлено проведення конкурсу на надання власникам особистих селянських господарств часткової компенсації вартості придбаної установки індивідуального доїння. Перелік документів можна отримати у в.о. старост населених пунктів громади. Просимо звернути увагу, що власники ОСГ, які отримали часткову компенсацію вартості придбаної установки індивідуального доїння у 2017 та 2018 роках участь у конкурсі у 2019 не можуть брати, оскільки фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат за вказаним напрямом один раз на 5 років.

08:45:33 26.04.2019

ДВІ ДИТИНКИ, ЯК ДВІ КРАПЛИНКИ

Шановні мешканці Ленковецької громади та Шепетівщини! Запрошуємо вас взяти участь у святі близнюків «ДВІ ДИТИНКИ, ЯК ДВІ КРАПЛИНКИ» Свято відбудеться в Сульжинському СБК 30 квітня 2019 року о 14.00 год. дня. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ! Буде цікаво!

11:23:25 25.04.2019

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - державного реєстратора

Ленковецька сільська оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - державного реєстратора.

11:37:59 07.03.2019