Шепетівський РВ УДМС інформує: порядок оформлення біометричного закордонного паспорта для дитини

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи, на ім’я якої він оформлений та дає право такій особі на виїзд з України і в’їзд в Україну.

10:31 17.09.2021

На Шепетівщині нові випадки сказу тварин

14 вересня 2021 року зафіксовано два випадки сказу тварин: в с. Плесна – кіт. Та в с. Коськів – лис. В обох випадках встановлено контакти людей з хворими тваринами. В неблагополучних пунктах проводяться заходи по оздоровленню тварин від сказу.

10:28 17.09.2021

Керівництво головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області регулярно здійснює особистий прийом громадян відповідно до затвердженого Графіку

Керівництво головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області регулярно здійснює особистий прийом громадян відповідно до затвердженого Графіку, з яким можна ознайомитись на інформаційній сторінці вебпорталу ГУ ПФУ в Хмельницькій області за посиланням  https://www.pfu.gov.ua/km/ в рубриці «Контакти».

09:37 09.09.2021

У серпні у Шепетівському районі на COVID-19 захворіло у 12 разів більше людей, ніж у липні

Коронавірус наступає не лише в Україні, але й на Хмельниччині. Про це свідчить статистичний аналіз захворюваності на COVID-19 за літній період 2021 року. На Шепетівщині в червні виявлено 23 випадки хвороби, в липні – 3 випадки, а в серпні 36 випадків, що, в порівнянні з попереднім місяцем, в 12(!) разів більше. Станом на 8 вересня, в поточному місяці уже 27 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

09:35 09.09.2021

Шепетівська ДПІ інформує: з 1 вересня 2021 року  розпочалось одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, з 1 вересня 2021 року можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та за кордоном. Декларування триватиме до 1 вересня 2022 року.

14:24 07.09.2021

АМУ підтримує законопроект 4416-1 щодо розвитку індустріальних парків

На розгляді Верховної Ради України перебуває проект Закону України "Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки», спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках" (№ 4416-1 від 10.12.2020).

12:04 07.09.2021

УВАГА! На Шепетівщині випадок сказу собаки

На Шепетівщині цьогоріч перший випадок сказу собаки.  Згідно результату вірусологічного дослідження патологічного матеріалу (біологічного) матеріалу– протокол випробувань № 003605 п.м./21 від 30.08.2021 року Хмельницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у собаки, яка належить жителю с. Курганівка встановлено захворювання на сказ.

09:53 02.09.2021

Напередодні нового навчального року відвідали прийомні сім'ї

Напередодні нового навчального року виконавий комітет Ленковецької сільської ради на чолі із сільським головою Юрієм Криворчуком відвідали прийомні сім'ї. Дітям були вручені подарунки у вигляді шкільного приладдя. Побажали малечі здоров’я, натхнення та успіхів у новому навчальному році, а прийомним родинам, щоб у їхній домівках завжди панував мир, спокій, радість, щастя та злагода.

16:57 31.08.2021

Контроль за використанням  коштів Фонду - один із важливих напрямків роботи

Одним із важливих напрямків роботи  Шепетівського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області відповідно до покладених на нього завдань – є здійснення контролю за використанням роботодавцями страхових коштів Фонду соціального страхування України.

17:31 30.08.2021