Служба у справах дітей

16 днів проти насильства в закладах освіти

#16днівпротинасильства#направимозусиллянасвітбезнасилля#  Служба у справах дітей спільно із інспектором сектору ювенальної превенції Олександром Ніверчуком  та поліцейським офіцером громади Олександром Козачуком відвідали навчальні заклади громади та провели для учнів лекцію профілактичного характеру. Поліцейські розповіли про права та обов'язки дітей, нагадали про основні правила безпеки в побуті, на вулиці,в навчальному закладі. Увага була зосереджена на недопущенні адміністративних та кримінальних правопорушень неповнолітніми, протидії насильству в сім'ї та булінгу.

17:05:58 26.11.2021

День молитви за сиріт

Традиційно в другу неділю листопада відбувається Всеукраїнський День молитви за сиріт, який цьогоріч припав на 14 число. У цей день кожен має можливість пригадати дітей, які потребують опіки та любові та помолитися за них.

16:58:52 12.11.2021

Патронатний вихователь

Служба у справах дітей Ленковецької сільської ради запрошує вас стати патронатним вихователем.

16:10:39 01.10.2021

Подаруйте дитині родину

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято людяності та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.Саме сьогодні голова громади Юрій Криворчук та начальник служби у справах дітей Тетяна Козачок привітали прийомних батьків і дітей, які знайшли своє щастя у люблячих і турботливих сім'ях. Дякуємо кожній родині, яка відкрила не лише двері своєї домівки, але й своє серце, для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Це прояв справжнього милосердя і безмежної любові до дітей. Пишаємося Вами. Бажаємо усім родинам міцного здоров’я, мирного неба, взаємної любові та розуміння!!!

16:43:16 30.09.2021

День з поліцейським

#Крокуємо_до_школи_безпечно # Сьогодні ювенальні поліцейські Володимир Карась та Олександр Ніверчук зустрілися із здобувачами освіти Чотирбоцького закладу освіти: обговорили правила поведінки учнів в закладі та поза його межами (особливо у вечірній час),недопущення проявів булінгу, наголосили на дотриманні правил дорожнього руху і розповіли про роботу ювенальної превенції.Допитливим учням дали відповідь на запитання.

16:36:03 09.09.2021