Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму

21 Березня, 2022 р., 14:49
За ініціативи Дарії Герасимчук Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики України створили чат-бот "Дитина не сама": @dytyna_ne_sama_bot. Бот орієнтований на допомогу неповнолітнім дітям у складних ситуаціях воєнного часу. Тут можна знайти інформацію про те, як прихистити дитину, що робити у випадку, якщо вона загубилася або ви її знайшли. Крім того, у боті є контакти гарячої лінії підтримки дітей, сімей та соціальних працівників.
21 Березня, 2022 р., 14:45
   Це спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv та volia.tv.
21 Березня, 2022 р., 14:38
Проєкт «Поруч» – це групи психологічної підтримки для підлітків і батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи готові допомагати офлайн і онлайн, щоб досвід громадян України не залишився непереборною травмою на все життя.
25 Січня, 2022 р., 15:56
Олімпіада з української мови та літератури:
10 Грудня, 2021 р., 16:55
19 листопада 2021 року було проведено збір Хмельницької обласної ради старшокласників з метою оновлення складу членів. Відповідно до результатів голосування, наша Софія Борищук,  учениця 10 класу Ленковецького ліцею, очолить комісію з питань толерантності та духовного розвитку регіональної ради.
09 Грудня, 2021 р., 16:44
   Вітаємо наших талановитих учениць Чотирбоцького ліцею Балацьку  Іванну - І місце (7 клас) та  Бродецьку Оксану - ІІ місце (6 клас)з перемогою в  обласному етапі  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
15 Листопада, 2021 р., 15:16
   13 листопада 2021 року в Хмельницькій області розпочався ІІ етап Всеукраїнський учнівських олімпіад. Вітаємо наших переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!
13 Вересня, 2021 р., 16:46
10 вересня на платформі Prometheus стартував онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі». 2911 слухачів уже розпочали чотиритижневе навчання.
23 Квітня, 2021 р., 14:03
   Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу. Річний план має бути для закладу робочим функціональним документом, у якому сплановано конкретні кроки для підвищення якості освітньої діяльності школи.