Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу. Річний план має бути для закладу робочим функціональним документом, у якому сплановано конкретні кроки для підвищення якості освітньої діяльності школи.

14:03:14 23.04.2021

ПІДСУМКИ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

У роботі будь-якого навчального закладу важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників.   Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників.  У 2019 році у закладах освіти Ленковецької сільської ради було проатестовано 21 педагога.

10:54:49 16.04.2019