Відділ соціального захисту населення

Військовослужбовцям та ветеранам

01 Березня, 2024 р., 10:26
 «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.
26 Лютого, 2024 р., 11:44
Метою Мінсоцполітики є забезпечення дієвої підтримки для внутрішньо переміщених осіб, які змушені були залишити власні домівки. Політика щодо підтримки ВПО спрямована на те, аби:
11 Січня, 2024 р., 11:38
Громадською організацією «Академія успіху» реалізується проект «Програмна підтримка діяльності МСП та розвиток підприємницьких навичок ВПО» в межах проекту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу. Метою проекту є сприяння реінтеграції та відновленню роботи релокованого малого та середнього бізнесу у громадах Вінницької та Хмельницької областей.
14 Грудня, 2023 р., 10:42
Кожна  сім’я,    в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.
11 Жовтня, 2023 р., 15:20
Для всіх внутрішньо переміщених осіб, які вже отримують допомогу, з 1 серпня 2023 року її виплату буде продовжено автоматично на 6 місяців, тобто по січень 2024 року, включно.
25 Липня, 2023 р., 14:50
Презентація "регіональна співпраця"
23 Травня, 2023 р., 12:56
1. Щодо отримувачів компенсації: Дана компенсація передбачена для власників приватних будинків і квартир, які містяться на звільненій території і де не було зроблено ремонт власними силами.
20 Грудня, 2021 р., 15:58
Розмір компенсації складає 70% мінімальної заробітної плати в погодинному розмірі (наприклад, до 1 грудня мінімальна заробітна плата за годину, згідно ст.8 Закону Про державний бюджет України на 2021 рік, складає 36,11 грн, тобто 70 % це 25,28 грн/год) та може виплачуватися не більше ніж за 360 годин на місяць. При цьому кількість осіб, яким можуть надаватися послуги протягом цих 360 годин, Кабінет міністрів не обмежує. При збільшенні розміру мінімальної заробітної плати підвищення суми виплат відбувається автоматично.
20 Грудня, 2021 р., 15:57
Щомісячна компенсація призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг (далі – фізична особа, яка надає соціальні послуги) особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (далі – соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі)