Депутати громади

Безкоровайний Василь Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 04.01.1993 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ " Промоушин аутсорсинг", Менеджер зі збуту ТОВ "БАСФ Т.О.В.", місце проживання: с. Ленківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Вичавка Іван Іванович

Самовисування

Громадянин України, народився 01.01.1961 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ " Поділля+", Директор ТОВ " Поділля+", місце проживання: с. Ленківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Климчук Віктор Васильвич

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 10.03.1990 р., освіта вища, безпартійний, Ленковецька АЗПСМ Шепетівський центр ПМЦД, завідувач амбулаторії, місце проживання: с. Ленківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Бродецька Світлана Павлівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, народилася 18.09.1984 р., освіта вища, безпартійна, Чотирбоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, заступник директора з навчально-виховної роботи, місце проживання: с. Чотирбоки, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Ковальчук Тетяна Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 22.10.1987 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Чотирбоки, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Линник Петро Васильович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянин України, народився 24.08.1959 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", фізична особа-підприємець Линник Петро Васильович, підприємець, місце проживання: с. Чотирбоки, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Рабощук Тетяна Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 04.04.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Чотирбоцька сільська бібліотека, завідувач, місце проживання: с. Чотирбоки, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Ковтонюк Іван Іванович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянин України, народився 28.01.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Ленковецька сільська рада, секретар, місце проживання: с.Коськів, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Маринич Микола Михайлович

Самовисування

Громадянин України, народився 20.05.1960 р., освіта вища, безпартійний, ФГ " МК-Софія", голова ФГ, місце проживання: с. Коськів Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Чайчук Світлана Сергіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Громадянка України, народилася 17.01.1962 р., освіта вища, безпартійна, Коськівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор, місце проживання: с. Коськів, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Галицький Микола Борисович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянин України, народився 01.08.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Вербівці Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Галицький Юрій Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянин України, народився 02.04.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Вербівці, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Краснолуцька Тетяна Семенівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 15.05.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, Сульжинський СБК, директор, місце проживання: с.Сульжин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Мельничук Володимир Вікторович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 10.03.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Агрофірма "Левада – В", комірник, місце проживання: с. Вербівці, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Петрова Людмила Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 22.03.1976 р., освіта вища, безпартійна, Старобейзимський ДНЗ "Веселка", завідувач, місце проживання: с. Брикуля, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Узлюк Віра Степанівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 17.06.1983 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Лотівка Еліт", фахівець з питань соціальної роботи з пайовиками, місце проживання: с. Лавринівці, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Кваша Наталія Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 12.05.1980 р., освіта вища, безпартійна, Мокіївський СБК, художній керівник, місце проживання: с.Білопіль, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Парфенюк Наталя Петрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 12.10.1969 р., освіта вища, безпартійна, Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель, місце проживання: с.Мокіївці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Печенюк Сергій Никанорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Громадянин України, народився 26.07.1978 р., освіта вища, безпартійний, Агрофірма "Злагода-2018", директор, місце проживання: с.Білопіль, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Черниш Роксана Ігорівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, народилася 08.01.1997 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Білопіль, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Мартинюк Степан Іванович

Самовисування

Громадянин України, народився 09.01.1967 р., освіта вища, безпартійний, СФГ " Мартіко", голова СФГ, місце проживання: с.Коса Рішнівка, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.

Михальчук Олександр Григорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянин України, народився 01.03.1973 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФГ "Незалежність 2005", директор, місце проживання: с.Велика Рішнівка, Шепетівський р-н., Хмельницька обл.