Військовослужбовцям та ветеранам

05 Липня, 2024 р., 16:26
З метою надання практичної та методологічної допомоги, єдиного підходу до створення та функціонування ветеранських просторів як багатофункціональних закладів для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, наказом Міністерства у справах ветеранів України (далі - Мінветеранів) від 05 червня 2024 року № 168 затверджено Методичні рекомендації щодо створення та функціонування ветеранських просторів (далі – Методичні рекомендації).
23 Квітня, 2024 р., 16:13
ІНСТРУКЦІЯ щодо отримання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сімї загиблого
10 Квітня, 2024 р., 14:24
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
08 Квітня, 2024 р., 10:40
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.
05 Квітня, 2024 р., 10:01
Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів та ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі -Сертифікатна програма).
08 Березня, 2024 р., 15:26
Ветерани війни - це особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав.