Соціальна реклама

141 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Зокрема, з початку року послугами центрів зайнятості області скористалися 815 демобілізованих військовослужбовців.

15:44 12.07.2019

Проект «Є-Малятко»

Проект «Є-Малятко» передбачає отримання 9 послуг за 1 заявою. Це такі послуги, як:

11:02 06.06.2019

Булінг

Булінг – нове для нас слово, але, на жаль, зовсім не нове поняття – цькування дітей у школі, до якого вдаються однокласники та учні старших класів. Перш ніж говорити про те, як позбутися булінгу, потрібно переконатися, що вашу дитину дійсно ображають. Тож, на які ознаки важливо звернути увагу? Ознаки, які свідчать про булінг Ознаки, які говорять про те, що вашу дитину цькують у школі, побачити нескладно – для батьків, які уважно ставляться до свого сина або доньки. Давайте назвемо найголовніші з них.

11:01 06.06.2019

Консультація Міністра_89

Доброго дня! Прошу Вашої консультації з приводу виконання судових рішень. Яку відповідальність несуть особи, які ухиляються від виконання судових рішень? З повагою, Олексій Мироненко

10:24 06.06.2019

Як перевірити, чи існує заборона виїзду за межі України?

Українці все частіше про всяк випадок намагаються перестрахуватися та перевіряють можливу наявність заборони на виїзд за кордон щодо них. Найчастіше така зацікавленість викликана банальним острахом після розповідей, підслуханих у транспорті, переказів знайомих або є наслідком телевізійних фейків. Проте трапляються непоодинокі випадки, коли така перевірка дійсно необхідна, аби не потрапити у неприємну історію.

10:20 06.06.2019

Усиновлення дітей

Усиновлення дітей надає особам можливість створення повної сім'ї та задоволення почуття батьківської любові та турботи, а дітям можливість мати повноцінну родину.

10:19 06.06.2019

Герої наших сердець

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України  проводить у червні 2019 року інформаційну кампанію "Герої наших сердець", мета якої – продемонструвати неймовірні історії українців, які в умовах збройної агресії на Сході України змогли змінити своє життя та життя десятків інших громадян. У рамках цієї інформаційної кампанії виготовлено три відеоролики тривалістю 30 сек кожен: "Олександр Кузьмінов", "Дарія та Анатолій Сасси", "Катерина Донцова"

15:54 05.06.2019