02 Червня, 2023 р., 14:32
1 червня -  Міжнародний день захисту дітей
01 Червня, 2023 р., 10:23
Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України, та допомога постраждалим від домашнього насильства.
01 Червня, 2023 р., 10:08
6 червня 2023 року відбудедься «Гаряча лінія» із керівництвом  Шепетівського відділу Управління ДМС України в Хмельницькій області
31 Травня, 2023 р., 14:21
    Відповідно   до Положення про одноразову стипендію Ленковецької сільської ради «За особливі успіхи та наполегливість», затверджене  рішенням 31 сесії Ленковецької сільської ради  восьмого  скликання,    за підсумками 2022-2023 навчального року, зайняті призові місця  в обласному етапі предметних олімпіад та захисті наукових робіт МАН  чотири здобувачі освіти Ленковецького ліцею отримали одноразові учнівські стипендії.      Першими стипендіатами серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ленковецької сільської ради   стали  БОРИЩУК Софія Олегівна, учениця 11 класу;  КОТИК Надія Петрівна, учениця 9 класу;  СВЯТЮК Ольга Олександрівна, учениця 6 класу ;  ТИХОНЮК Анна Андріївна, учениця 6 класу.
30 Травня, 2023 р., 14:38
Що означає впровадження у промисловому середовищі розділу про надавачів соціальних послуг Реєстру? Від 16 лютого 2023 року структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій (далі - реєстратори), які  забезпечують збір та узагальнення інформації у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці щодо надавачів соціальних послуг, а також надавачам соціальних послуг більше не потрібно подавати таку інформацію до Мінсоцполітики. Відтепер реєстратори з використанням програмних засобів ЄІССС самостійно здійснюють внесення інформації про надавачів соціальних послуг до розділу про надавачів соціальних послуг Реєстру.
24 Травня, 2023 р., 09:40
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Ленковецької сільської ради  – нежитлової будівлі бувшого дитячого садка загальною площею 405,1 кв. м., що розташована за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, с. Велика Рішнівка, вул. Центральна, 52А.