Хмельницькі  аудитори виявили  50  млн  гривень  втрат

Фахівці Управління  Західного офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій області за десять місяців 2020 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 50 млн гривень.

13:25 13.11.2020

Понад 5 млн грн забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів державні аудитори Хмельниччини

Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Хмельницькій області впродовж дев’яти місяців поточного року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 48,1 млн гривень.

12:45 05.11.2020

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО СКАЗ!

В жовтні 2020 року встановлено випадок сказу корови в с. Устянівка де рішенням ДНПК при Шепетівській РДА введені карантинні обмеження. Наразі проводяться заходи з ліквідації даного захворювання.

14:36 02.11.2020

Хмельницькі аудитори з початку року виявили втрат  на суму понад 45 млн грн

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня-серпня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 45 млн гривень.

10:08 22.10.2020

Від конкретних пропозицій до конкретних справ

Згідно партнерської соціальної угоди щодо здійснення розвитку соціально-економічних умов на території Ленковецької сільської ради протягом 2020 року агрохолдінг «Епіцентр Агро» продовжує реалізацію заходів на території сільської ради. Виконано побажання пайовиків сіл Велика Рішнівка та Сошки щодо спрямування коштів згідно соціальної угоди на придбання та встановлення огорожі біля пам’ятника воїнам-односельцям та кладовища (с.В.Рішнівка), придбання матеріалів на проведення внутрішнього та зовнішнього ремонту приміщення фельдшерського пункту та клубу, встановлення огорожі біля Пам’ятного знака жертвам Голодомору 32-33 років (с.Сошки).

13:37 20.10.2020

ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!   Просимо  ознайомитися з інформацією Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Хмельницької обласної адміністрації про те, що за результатами наради, проведеної під головуванням Прем’єр-міністра України 12.10.2020 та на виконання п.4 листа Прем’єр-міністра України  від 12.10.2020 р. № 42472/0/1-20 щодо вжиття заходів для посилення контролю за карантинними обмеженнями в громадському транспорті,  на продуктових ринках, під час проведення агітаційної кампанії на місцевих виборах відповідно до ст.44 та пункту 2 частини першої статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  надано право   на складання протоколів про адміністративні правопорушення за порушення карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19.         Виконавчий комітет сільської ради звертається до всіх вас з проханням не нехтувати протиепідемічними заходами і тим самим  не допускати адміністративних правопорушень.       Бережіть себе і тих, хто з вами поруч. Дякуємо за розуміння. Будьте здорові!

09:27 16.10.2020

ОСОБЛИВЕ БАТЬКІВСТВО

Прийомна сім’я – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Вже вдруге у нашій громаді утворюється прийомна сім’я. Ленківчани Василь Васильович Перепилиця та його дружина Марина Олександрівна стали прийомною сім’єю, прийнявши на виховання та спільне проживання трьох дітей, відкривши цім діткам своє серце, прагнучи розділити з ними свою любов і душевне тепло, подарувати кожній дитині найважливіше — щастя мати родину. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, яка потребує уваги і допомоги держави, місцевих органів влади. Про таку підтримку йшла мова під час перебування в сім’ї сільського голови Криворчука Ю.П. та керуючого справами Печенюк Л.Л.Шановні Василь Васильович та Марина Олександрівна, нехай справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Нехай посаджені вами зерна добра й любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом! Щастя вашій родині, добра, миру та благополуччя!

09:45 07.10.2020

ДО ВІДОМА   ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЇ!

Головним   механізмом  забезпечення  соціального захисту населення при  оплаті  житлово-комунальних послуг  є програма житлових субсидій, яка діє в Україні  вже  понад 20  років.

16:23 05.10.2020