Понад  500.0 тис грн направлено на лікарняні по догляду за хворим членом сім’ї

Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток за весь період догляду за хворим членом родини у лікарні або вдома у разі необхідності. Найбільша кількість відповідних листків непрацездатності видається у разі хвороби дитини застрахованої особи.

11:06 02.12.2020

Асоціація міст України спільно з Держгеокадастром розробила Практичний посібник з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень. Надважливим ресурсом для громад є земля - це і розвиток, і економіка, і наповнення місцевих бюджетів і, відповідно, благополуччя жителів. Асоціація міст України вітає Указ Президента про передачу сільгоспземель громадам і постанову Уряду, яка запускає механізм повноцінної передачі з державної у комунальну власність земель сільськогосппризначення всім без виключення територіальним громадам.

08:28 01.12.2020

Необхідно стабілізувати сферу житлово-комунального господарства - АМУ звернулася до голів депутатських фракцій і груп

Системний аналіз сфери житлово-комунального господарства свідчить про наявність значної кількості проблем, які необхідно вирішувати якнайшвидше. Тільки за таких умов, надавачі житлово-комунальних послуг зможуть забезпечити стабільність надання послуг споживачам, не допустити колапсу системи в цілому.

15:14 27.11.2020

Перша сесія Ленковецької сільської ради восьмого скликання

18 листопада відбулася перша сесія Ленковецької сільської ради восьмого скликання. На засіданні було визнано повноваження 22 депутатів сільської ради та сільського голови Криворчука Ю.П. Відповідно до порядку денного за поданням сільського голови депутати більшістю голосів обрали секретарем сільської ради депутата Ковтонюка І.І., затвердили Волошину О.Я. заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; Печенюк Л.Л. керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Ленковецької сільської ради, утворили старостинські округи, затвердили "Положення про старосту". Відбулося затвердження старост: - Вербовецький старостинський округ №1 -Хацаюк О.В. - Великорішнівський ,старостинський округ №2 - Космина В,П. - Коськівський старостинський округ №3- Столярчук О.М. - Мокіївський старостинський округ №4 - Зеленко О.С. - Старобейзимський старостинський округ №5 - Окаянюк Л.М. - Чотирбоцький старостинський округ №6 - Костюк М.Т.   Утворено виконавчий комітет сільської ради та постійні депутатські комісії.

10:50 19.11.2020

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Обладнання Ленковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини поповнили нові меблі, благодійно передані ФОП Керпачем Олександром Володимировичем. Небайдужість - риса характеру Олександра Володимировича, яку він неодноразово доводив, постійно долучаючись до справ громади, надаючи надійну підтримку, маючи постійну готовність прийти на допомогу, щиросердні дії, засновані на активній соціальній позиції .

12:55 17.11.2020

Ідентифікація тварин — це необхідно!

Реєстрація тварин є частиною державної політики України, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

13:26 13.11.2020