07 Серпня, 2023 р., 11:59
Рішення 39 позачергової сесії Ленковецької сільської ради "Про завершення малої приватизації об’єкта приватизації за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н., с. Вишневе, вул. Миру, 12"
25 Липня, 2023 р., 14:50
Презентація "регіональна співпраця"
25 Липня, 2023 р., 11:25
Рішення 38 позачергової сесії Ленковецької сільської ради  "Про завершення малої приватизації об’єкта приватизації за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н., с. Велика Рішнівка, вул. Центральна, 52А"
07 Липня, 2023 р., 16:03
  12  липня   2023 р.  «Гаряча лінія» із керівництвом  Шепетівського відділу Управління ДМС України в Хмельницькій області
06 Липня, 2023 р., 09:28
Шановні жителі  населених пунктів Старобейзимського старостинського округу №5. Відповідно до  розпорядження сільського голови від 04.07.2023 року №95-р «Про визначення кандидата на посаду старости Старобейзимського старостинського округу №5 та вивчення громадської думки у межах старостинського округу»  кандидатом на посаду старости визначено ХАЦАЮКА ЮРІЯ ПЛАТОНОВИЧА. З метою врахування думки жителів округу під час процедури затвердження кандидатури старости  в період з 06 по 11 липня 2023 року у формі вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів просимо долучитись до висловлення особистої думки щодо кандидата на посаду старости Старобейзимського старостинського округу №5 ХАЦАЮКА ЮРІЯ ПЛАТОНОВИЧА.
05 Липня, 2023 р., 16:53
При введенні воєнного стану Кабінет Міністрів України видав ряд постанов, які вводили обмеження і заборони у різних сферах життя.
05 Липня, 2023 р., 14:35
     Сказ – це гостре особливо небезпечне вірусне захворювання усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.
30 Червня, 2023 р., 15:21
Ленковецькою сільською радою проведено перше засідання нового Координаційного центру підтримки цивільного населення. У складі – керівники структурних підрозділів сільської ради. Головувала заступник сільського голови Олена Волошина.
27 Червня, 2023 р., 09:20
Фахівці  Управління  Західного  офісу  Держаудитслужби  в Хмельницькій  області  впродовж п’яти місяців поточного року провели 184 заходи державного фінансового контролю, за результатами  яких  задокументовано  втрат  матеріальних  та  фінансових  ресурсів  на суму 28,0 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 243,1 млн грн.
07 Червня, 2023 р., 12:21
Хоча під час дії режиму воєнного стану перетинати державний кордон військовозобов’язаним заборонено, існує ряд підстав, за наявності яких виїхати за межі України все ж можливо.