Присвоєно почесне звання "Мати-героїня"

Президент України Володимир Зеленський  підписав Указ №568/2020 від 15 грудня 2020 року "Про присвоєння  почесного звання "Мати-героїня".  За забезпечення  зразкового виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов  для здобуття  дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей , формування  високих  духовних і моральних якостей відзначено 901 українську жінку. Серед них є і жительки нашої громади Перепилиця Марина  Олександрівна та Ребекевша Аделіна Павлівна, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятеро дітей.

14:09 29.12.2020

В селі Ленківці відкрили газопровід

У передноворічні дні гарний подарунок  отримали  мешканці села Ленківці, члени  місцевого кооперативу «Газовик». Сьогодні, 29 грудня відбулося урочисте відкриття газопроводу.  На свято завітали працівники ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ», керівники громади та кооперативу, настоятель місцевого храму, жителі с.Ленківці.

13:51 29.12.2020

Профілактика виробничого травматизму – це збереження життя та здоров'я працівників

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань були і є важливими і актуальними на будь-якому підприємстві. Гострота їх обумовлюється тим, що за кожним випадком виробничого травматизму та профзахворювання стоїть здоров'я, а іноді життя людини.

17:10 22.12.2020

Утримання корів у зимовий період   ( Гарному господарю на замітку)

Дбати про корів потрібно протягом всього року. З приходом зими слід звернути увагу на підготовку корівника, у якому тварини проводять всю холодну пору року. Для ут­ри­ман­ня ве­ли­кої ро­га­тої ху­до­би слід ство­рю­ва­ти такі умо­­ви, що за­без­пе­чу­ва­ти­муть їм ком­форт­не існу­ван­ня, а ко­ро­ва на­взаєм віддя­чить гос­по­да­рю підви­щен­ням рівня про­дук­тив­ності: ретельно закрити щілини, підігнати вікна і двері, щоб вони щільно закривалися. Двері бажано утеплити додатковою обшивкою. Особливо добре потрібно утеплити стелю. Приміщення корівника, а також годівниці, стійло, перегородки, стійки, прив'язь повинні бути відремонтовані і ретельно продезінфіковані, вікна – відкриватися для провітрювання. Розташовувати їх слід ззаду або збоку від тварини вище за рівень її голови.

11:48 15.12.2020

Рекомендуємо  роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Шепетівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду соціального страхування України.

16:40 14.12.2020

АМУ підтримує ініціативу Мінрегіону щодо повернення архітектурно-будівельного контролю на місця

Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України №553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади. Ініціатором відновлення дії постанови №553 виступив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

20:46 11.12.2020

Програмні реєстратори розрахункових операцій – це надійна альтернатива класичним апаратам

З 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання мають можливість замість традиційних касових апаратів (реєстраторів розрахункових операцій - РРО) використовувати програмні касові апарати (програмні РРО). При цьому програмний РРО від Державної податкової служби став повністю безкоштовним, а встановити його можливо на смартфон, планшет, комп'ютер чи інший пристрій, який має ОС Android та Windows підключений до інтернету.

11:59 07.12.2020

Президент підписав Закон, який забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», прийнятий Верховною Радою 17 листопада (законопроєкт 3651-д). Введення в дію цього Закону забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів, що відбулися на новій територіальний основі.

10:53 04.12.2020