Зростання витрат по оплаті листків непрацездатності та контроль за обгрунтованістю їх видачі.

За підсумками минулого року по Шепетівському відділенню  кількість працівників, які тимчасово втратили працездатність у 2020 році, зросла  у порівнянні з 2019 роком на  366 осіб, що більше на 8,3% від попереднього періоду, та складає 4776 осіб.  Абсолютна кількість днів хвороби у порівнянні з попереднім роком зменшена на 692 дні та склала 73166 днів. Шепетівським відділенням управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Хмельницькій області протягом 2020 року  компенсовано втрачений за час лікування, самоізоляції і догляду за хворими дітьми,  або іншим членом родини  заробіток на загальну суму 19,3 млн.  гривень, що на 2,5 млн. грн, або 15% більше порівняно з 2019 роком.

15:34 12.02.2021

Податковий борг:   списання по-новому

Верховною Радою України прийнято Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072), який підписано Президентом України 09.12.2020 та опубліковано у офіційному виданні «Голос України» №228.  Звертаємо увагу платників податків на найважливіші положення цього закону.

16:15 09.02.2021

Відновлено  направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування, в тому числі і у разі  ускладнень після  COVID-19

26 листопада 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 941-IX, прийнятий Верховною Радою України 03.11.2020.

16:34 28.01.2021

ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ!

В грудні 2020 року нові випадки високопатогенного грипу птиці виявлені в Миколаївській, Херсонській та Київській областях.

16:53 11.01.2021

З НОВИМ РОКОМ, ГРОМАДО!

Шановні жителі громади! Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!

10:13 31.12.2020

Присвоєно почесне звання "Мати-героїня"

Президент України Володимир Зеленський  підписав Указ №568/2020 від 15 грудня 2020 року "Про присвоєння  почесного звання "Мати-героїня".  За забезпечення  зразкового виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов  для здобуття  дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей , формування  високих  духовних і моральних якостей відзначено 901 українську жінку. Серед них є і жительки нашої громади Перепилиця Марина  Олександрівна та Ребекевша Аделіна Павлівна, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятеро дітей.

14:09 29.12.2020

В селі Ленківці відкрили газопровід

У передноворічні дні гарний подарунок  отримали  мешканці села Ленківці, члени  місцевого кооперативу «Газовик». Сьогодні, 29 грудня відбулося урочисте відкриття газопроводу.  На свято завітали працівники ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ», керівники громади та кооперативу, настоятель місцевого храму, жителі с.Ленківці.

13:51 29.12.2020

Профілактика виробничого травматизму – це збереження життя та здоров'я працівників

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань були і є важливими і актуальними на будь-якому підприємстві. Гострота їх обумовлюється тим, що за кожним випадком виробничого травматизму та профзахворювання стоїть здоров'я, а іноді життя людини.

17:10 22.12.2020