1 жовтня - День ветерана, Міжнародний день людей похилого віку

Шановні ветерани  війни і праці, пенсіонери і літні люди Ленковеччини! Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку! Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за усе, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, самовідданий подвиг, ставлення до людей - це приклад для наслідування сучасному молодому поколінню. Бажаю всім вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, довголіття! Миру вам, оптимізму і благополуччя! З повагою сільський голова Криворчук Ю.П.

15:25 01.10.2019

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Шановні працівники бібліотек! Від усієї душі вітаю вас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек! У всі часи ви гідно виконуєте свою місію - зберігаєте знання та культурну спадщину для наступних поколінь, перетворюєте населення нашої громади в читачів. Зараз, під час приходу в бібліотеки комп'ютерів і мережевих корпоративних технологій, у вас з'явилися зовсім нові можливості для роботи з читачами і для співпраці з вашими колегами. Дорогі друзі, в переддень свята бажаю всім вам міцного здоров'я, гарного настрою та творчих успіхів, щоб ваша праця завжди приносила радість і задоволення! Бажаю вам постійного руху до ще нескорених вершин вашої професійної досконалості! З повагою сільський голова Криворчук Ю.П.

10:28 27.09.2019

Співпраця з Шепетівським відділом обслуговування громадян Пенсійного фонду

19 вересня проведено зустріч членів трудового колективу сільської ради, жителів громади  з спеціалістом Шепетівського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Назарук Н.В. В ході зустрічі спеціаліст надала роз'яснення щодо змін умов визначення права на пенсію за віком, щодо терміну страхового стажу, правил подання заяви про призначення пенсії., виплати недоотриманої пенсії. Крім того всі зацікавлені мали змогу отримати індивідуальні відомості з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнобов'язкового державного соціального страхування. Виїзд  спеціалістів Шепетівського відділу обслуговування громадян  сприятиме безперервному прийому та обслуговуванню населення пенсійного віку нашої громади.

11:48 20.09.2019

Реабілітаційне лікування  за кошти Фонду соціального страхування

Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм –пріоритетний напрямок відновлення працездатності.  Від початку року по теперішній час  Шепетівським відділенням оформлено 40 договорів  щодо забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм. Аналіз результатів діяльності з медичної реабілітації щодо направлення хворих на відновлювальне лікування показав, що  з  початку року до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів направлені застраховані особи за наступними профілями лікування: нейрореабілітація – 6 осіб, м’язово-скелетна реабілітація – 11 осіб, кардіо – пульмонарна реабілітація – 17 осіб, інша (соматична) реабілітація – 6 осіб.

15:48 17.09.2019

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

У рамках проекту “Я маю право”, всеукраїнського тижня протидії булінгу з 16.09-20.09 вересня,  який реалізується фахівцями системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції на території всієї України, працівники  відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформують.

18:36 16.09.2019

Реконструкцію фойє будинку культури с. Ленківці завершено

Завершено реалізацію проекту щодо реконструкції фойє будинку культури с.Ленківці, під час якої обладнано  кабінет  державного реєстратора, два  кабінети технічного призначення.  Освоєно кошти в сумі 291 тис. грн.

14:01 11.09.2019