"Допоможи медикам в період COVID-19"

В ці карантинні дні серед працівників Ленковецької сільської ради проведено благодійну акцію «Допоможи медикам в період COVID-19». Наслідуючи досвід небайдужості, прагнучи долучитися до світового тренду соціальної відповідальності та внести свій вклад в підтримку Шепетівської ЦРЛ, працівники сільської ради під керівництвом сільського голови Криворчука Ю.П. перерахували 10% посадового окладу кожного працівника лікувальному закладу. Впевнені, що допомога сьогодні додасть впевненості медикам завтра, а пацієнтам шанс побороти недугу.

10:43 30.04.2020

ВЕСНЯНІ РИЗИКИ, ЩО ОЧІКУЮТЬ ТВАРИН

З приходом довгоочікуваного тепла ожило село. Обертів набирають польові роботи, невдовзі вийде на пасовище худоба. В ці перші тижні на випасі тварин очікують свої небезпеки, пов'язані з кількома захворюваннями.

10:54 24.04.2020

Понад 27 тисяч днів прийнято до оплати Шепетівським відділенням Управління ФССУ в Хмельницькій області

Шепетівське відділення Управління Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області опікується понад 23 тисячами працюючих Шепетівщини та Ізяславщини.

16:11 22.04.2020

Про проведення санітарного дня

На виконання протокольного рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації від 14 квітня 2020 року (протокол №10), з метою запобігання поширенню на території Ленковецької сільської ради короновірусу COVID-19 розпорядженням сільського голови від 15 квітня 2020 року №68 "Про встановлення санітарного дня для суб’єктів господарювання на території Ленковецької сільської ради" встановлено санітарний день з 00:00 годин 20 квітня 2020 року до 24:00 годин 20 квітня 2020 року для проведення санітарно-протиепідемічних заходів приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів. В цей час в населених пунктах громади буде призупинено діяльність всіх суб’єктів господарювання, робота яких передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами. Дякуємо за розуміння. Будьте здорові!

11:41 16.04.2020

З метою запобігання поширення короновірусної хвороби (COVID-19)

Шановні жителі громади, на території Ленковецької сільської ради, як і на території всієї України, до 24 квітня діє режим надзвичайної ситуації, яка, зокрема, передбачає обмеження свободи зібрань, пересування тощо. Епідеміологічна ситуація залишається складною і наразі має тенденції до подальшого погіршення. При цьому залишаються випадки зневажливого ставлення громадян, представників релігійних організацій до небезпечного зараження, ігнорування вимог карантину. Звертаємо вашу увагу на те, що святкування обряду Великодня 19 квітня за участю великої кількості людей може створити реальні передумови до подальшого погіршення епідеміологічної ситуації.    Виконавчий комітет Ленковецької сільської ради звертається до всіх вас з проханням з розумінням віднестись до даної ситуації, забезпечити дотримання, передбачених законодавством України обмежень.    Бережіть своє здоров'я і здоров'я своїх близьких!

15:12 13.04.2020

Допомога поруч

З 10 квітня 2020 року Ленковецька сільська рада долучається до соціального проекту Міністерства соціальної політики України - онлайн-платформа "Допомога поруч" з метою надання соціальних послуг одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми (зокрема, дітям з інвалідністю) та іншим соціально вразливим верствам населення громади. Координацію роботи фахівців з соціальної роботи в населених пунктах громади здійснюватиме Панчук Олександр Васильович, спеціаліст загального відділу Ленковецької сільської ради.

12:57 09.04.2020

З турботою про медичних працівників

Справжньою підтримкою медичних працівників у цей важкий час стала особиста допомога сільського голови Криворчука Юрія Петровича, який закупив респіратори для медичних працівників ОТГ, та депутата Ленковецької ОТГ Безкоровайного Василя Миколайовича, який передав у Ленковецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини комплект захисту.

10:51 02.04.2020

З лейкозом жарти погані

Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області попереджає про таке небезпечне захворювання –  як лейкоз .

09:57 30.03.2020