02 Жовтня, 2018 р., 11:32
        Ленковецька сільська рада інформує про результати відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для проведення  робіт з оцінки об’єкту комунальної власності, який підлягає передачі в оренду, проведеного 28.09.2018р. На засіданні конкурсної комісії, відповідно до поданих пропозицій визнали переможцем конкурсу: ФОП Коршук Л.А., який набрав найбільше балів і  запропонував найнижчу вартість робіт з оцінки комунальної власності (гідроспоруда в межах населеного пункту с.Білопіль), яка підлягає передачі в оренду.
05 Вересня, 2018 р., 15:39
Інформаційний вісник уряду
13 Липня, 2018 р., 09:05
   З картоплею та капустою, вишнями та чорницями. З сметаною та шкварочками…
28 Червня, 2018 р., 13:32
Я – українець. І моє це право Любити землю горду й величаву, Та дух свободи набирати в груди. Я – українець. Був ним, є, і буду!
14 Червня, 2018 р., 18:40
   Сьогодні, 14 червня, найщиріші вітання зі словами вдячності за благородну працю приймали працівники медичних установ Ленковецької сільської ради, які завітали на святкування з нагоди Дня медичного працівника.
13 Червня, 2018 р., 20:29
   Справжніми перлинами нашої громади є Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль "Калина" Чотирбоцького будинку культури (муз.кер. А.Редько) та Зразковий аматорський дитячий духовий оркестр Ленковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (кер. В.Линник).
06 Червня, 2018 р., 11:33
   В громаді започатковано проведення свята учнівської честі "Зіркові обрії Ленковеччини" – свята її величності науки, свята талантів.
29 Травня, 2018 р., 14:30
Український народ з давніх- давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності. Нині ми особливо відчуваємо потребу у цих цінностях. Вони надають наснагу жити, творити, перемагати.