05 Січня, 2018 р., 13:42
17 Листопада, 2017 р., 22:35
   Шановні працівники сільськогосподарських підприємств Ленковецької сільської ради!    Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства!
08 Листопада, 2017 р., 12:40
   Шановні працівники закладів культури Ленковецької сільської ради.    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
03 Листопада, 2017 р., 10:28
                                Шановні працівники соціальної сфери Ленковецької сільської ради!
24 Жовтня, 2017 р., 20:57
24 жовтня керівники підпорядкованих установ та закладів, працівники апарату Ленковецької сільської ради мали змогу ознайомитися з питаннями ефективного енергомененджменту під час зустрічі з Валентином Лосовським, консультантом GIZ, головою громадської ради при БРДА.
13 Жовтня, 2017 р., 20:30
Виставка творчих робіт вихованців днз Ленковецької сільської ради "Тато, мама, я - творча сім'я" стала справжньою окрасою тематичного заходу "Нехай святиться у віках в борні здобута незалежність". 13.10.2017 року