15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2022 14:02

Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав! Якими б не були прагнення провести переоцінку певних подій в історії, ця сторінка історії завжди буде нагадувати про страшні й дуже небезпечні виверти долі, коли вірність Присязі змусила молодих людей захищати інтереси своєї країни далеко за її кордонами.Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували свій обов’язок.

За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство всі вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.Афганістан, Ірак, Чехословаччина – такий підручник з географії воїнів-інтернаціоналістів Ленковеччини Ланового Юрія Миколайовича, Галицького Миколи Борисовича, Гурського Олександра Володимировича (с.Вербівці); Вичавки Івана Івановича, Мазанюка Григорія Михайловича. Паляниці Миколи Степановича, Паляниці Віктора Григоровича (с.Ленківці); Кирилюка Олександра Михайловича, Кравчука Василя Володимировича, Лахая Василя Васильовича (с.Мокіївці); Миклащука Сергія Васильовича, Костюка Анатолія Петровича, Тихонюка Василя Анатолійовича (с.Чотирбоки); Гурського Володимира Володимировича (с.Сульжин); Мельника Миколи Васильовича (с.Лавринівці); Томашкевича Романа Броніславовича (с.Білопіль); Цупріяна Анатолія Дмитровича (с.Сошки), Ковальчука Дмитра Петровича (с.Велика Рішнівка). Сумно, що протягом року відійшли у вічність Дячук Іван Іванович з с.Коськів та Лахай Микола Улянович з с. Білопіль. Вічна їм пам’ять! Дякуємо всім вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність, за вашу молодість, опалену війною. Виконавчий комітет Ленковецької сільської ради на чолі з сільським головою Криворчуком Ю.П. бажає усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці, родинного затишку, благополуччя та добробуту, впевненості в прийдешньому дні. Слава Україні!