Різдвяний фестиваль 2018

17 січня. с.Мокіївці. "Різдвяний фестиваль" подарував ще одну можливість всім тим, хто завітав до місцевого будинку культури, продовжити та насолодитися новорічною атмосферою Нового 2018 року. Було приємно спостерігати, як до барвистого вінка української національної культури творчі колективи Ленковецької громади додають колориту самобутніх традицій і звичаїв.

23:33 17.01.2018

З Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільськогосподарських підприємств Ленковецької сільської ради!    Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

22:35 17.11.2017

9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Шановні працівники закладів культури Ленковецької сільської ради.    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

12:40 08.11.2017

Ефективний енергомененджмент

24 жовтня керівники підпорядкованих установ та закладів, працівники апарату Ленковецької сільської ради мали змогу ознайомитися з питаннями ефективного енергомененджменту під час зустрічі з Валентином Лосовським, консультантом GIZ, головою громадської ради при БРДА.

20:57 24.10.2017