З Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільськогосподарських підприємств Ленковецької сільської ради!    Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

22:35 17.11.2017

9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв

Шановні працівники закладів культури Ленковецької сільської ради.    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

12:40 08.11.2017

Ефективний енергомененджмент

24 жовтня керівники підпорядкованих установ та закладів, працівники апарату Ленковецької сільської ради мали змогу ознайомитися з питаннями ефективного енергомененджменту під час зустрічі з Валентином Лосовським, консультантом GIZ, головою громадської ради при БРДА.

20:57 24.10.2017

Тато, мама, я - творча сім'я

Виставка творчих робіт вихованців днз Ленковецької сільської ради "Тато, мама, я - творча сім'я" стала справжньою окрасою тематичного заходу "Нехай святиться у віках в борні здобута незалежність". 13.10.2017 року

20:30 13.10.2017

День працівників освіти. Післямова

Згадаємо народну мудрість, яка говорить «Один в полі не воїн». І сьогодні важко уявити розвиток освітньої галузі в Ленковецькій громаді без підтримки та допомоги наших друзів-спонсорів. Це люди, які завжди з розумінням ставляться до наших проблем і допомагають їх вирішувати. Сьогодні слова щирої вдячності за підтримку і допомогу ми висловлюємо Мацолі Роману Миколайовичу, народному депутату України, його помічникам - Янушевському Віталію Віталійовичу та Топчій Ірині Павлівні; Вичавці Івану Івановичу, директору ТОВ «Поділля +»; Агаркову Миколі Миколайовичу, голові ради директорів корпорації «СВАРОГ ВЕСТ ГРУП»; Воронюк Катерині Миколаївні, директору Фермерського господарства «Левада-В»; приватним підприємцям Керпачу Олександру Володимировичу та Фещину Дмитру Васильовичу.    Шановні наші друзі-меценати!    З нагоди святкування Дня працівників освіти виконавчий комітет Ленковецької сільської ради Шепетівського району висловлює всім вам щиру подяку за значний внесок в розвиток освітніх установ нашої об’єднаної територіальної громади.    Ми цінуємо вашу надійну підтримку, постійну готовність прийти на допомогу, щиросердні дії, засновані на активній соціальній позиції.    Ваша благодійна діяльність – свідчення небайдужого ставлення до проблем освітніх закладів і розуміння непересічної важливості освітянських завдань щодо формування нової української школи, відродження української нації і ствердження української держави.    Прийміть слова щирої вдячності за вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у майбутнє нашої територіальної громади.    Віримо, що завдяки вашій турботі, навчальні заклади громади й надалі зміцнюватимуть навчально-методичне та матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу.    Миру вам, міцного здоров’я, радості від кожного прожитого з користю для людини дня. Нехай добро повертається до вас сторицею!

12:48 05.10.2017