Новини первинної ланки медицини

Вже тиждень в амбулаторії с. Чотирбоки працює кваліфікований лікар Нечипорук Олег Григорович, який має вищу медичну освіту, нещодавно пройшов перепідготовку за спеціальністю сімейної медицини та є справжнім професіоналом своєї справи. А тому ті, хто ще не вибрав свого лікаря, можуть звернутися до Олега Григоровича( контактний телефон:0672089029).

08:28 12.07.2019

З 03 серпня на Шепетівщині розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  розпочнеться з  03 серпня, сезон триватиме до кінця року. Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, гусей, перепілок і т.д.

11:09 10.07.2019

Щодо дотримання чинного законодавства з продажу алкогольних та тютюнових виробів

На черговому засідання виконавчого комітету 27 червня розглянуто питання щодо запобігання поширенню, продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам на території Ленковецької сільської ради. Під час обговорення даного питання запрошені на засідання ФОП Линник П.В.(с.Чотирбоки), Маринич М.П.(с.Коськів), Грицюк Г.В.(с.Сульжин) розповіли про роботу торгових точок, висловили свої пропозиції щодо заходів із запобігання поширенню, продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, зокрема і щодо проведення профілактично-роз'яснювальної роботи серед неповнолітніх.  Прийнято рішення щодо забезпечення суб'єктами господарювання, торгові підприємства яких розташовані поблизу територій дитячих дошкільних закладів, закладів загальної середньої освіти дієвого контролю за роботою найманих працівників з метою недопущення випадків продажу неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів. Також з метою здійснення контролю за дотриманням чинного законодавства в частині продажу алкогольної та тютюнової продукції неповнолітнім на території Ленковецької сільської ради рішенням членів виконкому було створено робочу групу з питань протидиї поширенню, продажу алкоголю і тютюну серед неповнолітніх, яку очолила заступник сільського голови Волошина О.Я.

10:06 02.07.2019

До Дня Конституції України

27 червня на урочистому зібранні з нагоди відзначення 23-ї річниці прийняття Конституції України відбулося нагородження Грамотою Ленковецької сільської ради. Цьогоріч відповідно до розпорядження сільського голови Криворчука Ю.П. за особистий внесок у забезпечення розвитку та стабільної роботи різних галузей життя громади нагороду отримали: Галицький Микола Борисович, депутат сільської ради; Горобець Наталія Володимирівна, художній керівник Мокіївського будинку культури; Ковтонюк Іван Іванович, секретар сільської ради; Космина Алла Олександрівна, директор Великорешнівського нвк, депутат сільської ради; Мазур Дмитро Вікторович, вчитель фізичної культури Чотирбоцької зош І-ІІІ ступенів; Михальчук Жанна Миколаївна, завідуюча Великорешнівським ФАП; Окаянюк Лариса Михайлівна, в.о. старости сіл Старі Бейзими, Лавринівці Брикуля, Марківці; Пекар Світлана Анатоліївна, завідувач бібліотекою с.Коськів; Сахарчук Людмила Іванівна, вихователь Чотирбоцького закладу дошкільної освіти; Федорчук Василь Васильович, машиніст(кочегар) котельні Ленковецького будинку культури.

12:55 01.07.2019

Триває підготовка закладів освіти до нового навчального року

Триває підготовка закладів освіти громади до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. В даний час ведуться роботи з будівництва нової котельні у Мокіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

14:10 26.06.2019

Новий погляд на освітній округ

В Україні діятимуть освітні округи, до яких  зможуть входити опорні школи, заклади позашкільної освіти, культури та спорту.

11:17 20.06.2019

Організація громадських робіт

З метою сприяння   зайнятості населення та виконання громадських робіт з благоустрою території населених пунктів Ленковецької сільської ради з 18 червня  створено 21 тимчасове робоче місце за посадою "робітник з благоустрою".  В даний час робітники проводять ремонтні роботи у  клубі с.Білопіль, впорядковують території в селах  Вербівці, Старі Бейзими, Коськів, Чотирбоки.

10:21 20.06.2019

Профілактичні рейди в населені пункти громади

З  метою профілактики правопорушень та злочинів, розв’язання проблем бездоглядності, безпритульності серед дітей та підлітків, запобігання соціальному сирітству 12 та 18 червня  проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Підліток»  селах Коса Рішнівка, Білопіль, Пиляї, Ленківці,  Чотирбоки, Вербівці.

13:18 19.06.2019

Урочисте зібрання медичних працівників громади

В медичних установах Ленковецької громади працюють 30 медичних працівників, з них 7 в освітніх установах. На території громади проживають 14 медиків-пенсіонерів. Саме вони стали основними дійовими особами урочистого зібрання з нагоди професійного свята.

09:45 18.06.2019

Веселі канікули розпочато

Цьогоріч програмою "Літнє оздоровлення - 2019" в бюджеті громади  передбачені кошти для організації різноманітних  екскурсійних поїздок  дітей громади. І ось перший фотозвіт надіслали Мокіївчани. Незабутні враження та неперевершені емоції від відвідин Рівненського зоопарку і тераріуму залишились в учнів Мокіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

11:35 03.06.2019