17 Лютого, 2022 р., 14:20
16 лютого працівники Ленковецької сільської ради разом з очільником Юрієм Криворчуком взяли участь у загальнодержавних заходах до Дня єднання. Відповідні заходи відбулися  в підпорядкованих закладах освіти та  культури громади.
15 Лютого, 2022 р., 12:13
Державні послуги онлайн – це швидко та зручно. Онлайн-портал «Дія» надає можливість спростити процедуру звернення безробітних до центрів зайнятості для реєстрації і призначення допомоги по безробіттю.
14 Лютого, 2022 р., 14:02
     Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав! Якими б не були прагнення провести переоцінку певних подій в історії, ця сторінка історії завжди буде нагадувати про страшні й дуже небезпечні виверти долі, коли вірність Присязі змусила молодих людей захищати інтереси своєї країни далеко за її кордонами.Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували свій обов’язок.
11 Лютого, 2022 р., 14:53
        Шепетівська ДПІ нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 №1359 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 №1336» внесено зміни до Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій. Змінами визначено, що підприємці платники єдиного податку, що провадять роздрібну торгівлю на території села мають право здійснювати розрахунки без застосування РРО/ПРРО, але з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, крім випадків:
10 Лютого, 2022 р., 15:48
Декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою Пунктом 4 наказу Міністерства фінансів України  від 17.12.2020 № 783, зареєстрованим в Мінюсті 28.12.2020 р. за № 1295/35578 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», встановлено, що податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – декларація) у редакції цього наказу подається з 01 січня 2022 року.
10 Лютого, 2022 р., 15:47
Нагадаємо, що 1 вересня 2021 року розпочалась кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.
02 Лютого, 2022 р., 15:41
З 1 січня 2022 року вступили у дію зміни до Закону України 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" Відповідно до змін, фізичні особи-підприємці, які є платниками податків ІІ-IV груп та здійснюють розрахунки за товари та послуги зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО.
28 Січня, 2022 р., 11:09
   У  важких  життєвих  обставинах  складно  зорієнтуватися  та  знайти  свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч  так  багато  людей,  які  змогли  знайти  в  собі  внутрішні  сили  та  мають неймовірний  життєвий  досвід,  яким  готові  поділитися.  Ми  маємо  на  меті створити  платформу,  де  були  би  зібрані  найкращі  соціальні  ініціативи  та проекти.
28 Січня, 2022 р., 09:59
З початку 2022 року на Хмельниччині виникло 33 пожежі внаслідок яких загинуло троє громадян.
27 Січня, 2022 р., 16:00
      В рамках проведення інформаційної Кампанії щодо застосування платниками РРО, фахівці Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області щоденно проводять роз’яснення стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів фізичними особами.       Відтак, днями начальник Шепетівської ДПІ Валентина Ординська провела телефонний сеанс «гаряча лінія» для представників бізнесу щодо застосування РРО та ПРРО з 01 січня 2022 року.