13 Березня, 2022 р., 09:36
Учора окупанти пробили чергове дно – пізно ввечері ракетно-бомбова авіація російських збройних сил обстріляла Святогірську лавру на Донеччині. Найбільших пошкоджень зазнало приміщення, де знайшли прихисток біженці. Є поранені.
12 Березня, 2022 р., 14:45
Путін кинув у бій навіть новобранців та “альтернативників”
12 Березня, 2022 р., 08:47
Інформація щодо фейкових електронних листів, які розсилають зловмисники від імені Національного банку України з проханням допомогти Українському Народу та Українській Армії під час воєнного стану.
11 Березня, 2022 р., 17:37
Син з окупованого Криму бомбить літаком власну матір на Полтавщині...
10 Березня, 2022 р., 19:43
   Українська Православна Церква – це Церква українського народу. Вона об’єднує віруючих на Сході та Заході, Півночі та Півдні нашої країни. До її складу входять люди різних національностей та різних політичних переконань. Але всі ми єдині у Христі. За більш ніж 1000-річну історію свого існування, наша Церква завжди була і залишається зі своїм народом.
09 Березня, 2022 р., 13:46
Російський загарбник так хотів здатися в полон українцям, що здав не лише свою зброю, але й форму.Тому на допиті СБУ сидить у весільному костюмі, який із жалості йому дали українці. Говорить, що їм обіцяли 3-4 денний переможний марш і теплу зустріч місцевого населення.
08 Березня, 2022 р., 10:17
Армія РФ має пряму вказівку розстрілювати цивільних громадян в Україні
07 Березня, 2022 р., 09:31
Єрарх «УПЦ Московського патріархату» (РПЦвУ) в Тернополі Сергій (Генсіцький) відмовився від ордена «Дружби народів», подарованого йому президентом Росії Владіміром Путіним. Нагорода була подарована єрарху «УПЦ МП» до війни, тобто до 2014 року.
06 Березня, 2022 р., 11:29
СБУ безперервно виявляє та знешкоджує диверсійні групи та агентів російських спецслужб в Україні
05 Березня, 2022 р., 16:59
Звернення депутатів Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області про закриття неба над Україною