18 Квітня, 2022 р., 12:05
Звіт про діяльність Хмельницької обласної ради за період війни
13 Квітня, 2022 р., 21:00
Іван Баканов розповів деталі спецоперації СБУ з затримання Медведчука ФСБ РФ намагалась вивезти Віктора Медведчука спочатку до Придністров’я, а згодом – до Москви. Але Служба безпеки України затримала біглого нардепа по дорозі – на виїзді з Київської області. Про деталі цієї резонансної спецоперації Голова СБУ Іван Баканов повідомив під час національного телемарафону.
12 Квітня, 2022 р., 21:22
Дружини російських загарбників закликають своїх чоловіків ґвалтувати українських жінок
11 Квітня, 2022 р., 14:17
Російські солдати відмовляються йти у наступ і саботують накази керівництва
07 Квітня, 2022 р., 11:28
Яким би хмарним не було небо над головою - нам його тримати до перемоги! Аж доки воно знову не стане мирним.
05 Квітня, 2022 р., 16:06
Звірства рашистів у Бучі стали шоком для всього світу. Армія «асвабадітєлєй» наочно показала, що насправді являє собою «руZZкій мір» – убиті діти зі зав’язаними руками, зґвалтовані жінки, понівечені тіла чоловіків... Безжальне концентроване зло цинічно прикриває свої дії недолугими байками про нацистів.
05 Квітня, 2022 р., 16:05
Російським загарбникам обіцяли кількаденний тріумфальний марш, почесті, хороші гроші і «золоті гори»
03 Квітня, 2022 р., 14:59
СБУ затримала диверсантів, агентів РФ і колаборанта, що допомагав викрадати українських патріотів
01 Квітня, 2022 р., 11:54
   Головне управління ДПС у Хмельницькій області, як і уся Державна податкова служба України працює в оперативному режимі та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету. В зв’язку із цим важливим фактором своєчасного та вірного зарахування податків є правильне заповнення платником усіх обов’язкових полів реквізиту «Призначення платежу» під час оформлення розрахункових документів.
29 Березня, 2022 р., 12:28
Росія масово порушує закони та звичаї війни в Україні