01 Березня, 2022 р., 13:04
У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні санкції щодо скорочення виплати допомоги по безробіттю не застосовуються.
01 Березня, 2022 р., 12:36
   Шановні жителі населених пунктів Ленковецької об'єднаної територіальної громади! Сьогодні, 01 березня 2022 року сільським головою Юрієм Криворчуком видано та доведено до виконавців розпорядження на виконання спільного наказу Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 28 лютого 2022 року. В розпорядженнях сільського голови обумовлено наступні вимоги, які починають діяти на території населених пунктів нашої громади:
01 Березня, 2022 р., 12:10
Україна продовжує жити в умовах війни та постійних сирен. Щоб прискорити реагування на повітряну тривогу, компанія Ajax Systems створила відповідний додаток.
01 Березня, 2022 р., 09:15
Наказ Хмельницької обласної військової адміністрації "Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі"
28 Лютого, 2022 р., 19:52
В Україні запрацював Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених
28 Лютого, 2022 р., 19:48
Ще одна партія окупантів, які потрапили в полон до українських силовиків
28 Лютого, 2022 р., 19:30
ВІДКРИВАЄМО КІБЕРФРОНТ
28 Лютого, 2022 р., 16:34
    Після вторгнення в Україну російських військ є нагальна потреба допомогти людям, які терміново цього потребують у цей надзвичайно складний та відповідальний час.
26 Лютого, 2022 р., 17:12
БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ, ТВАРИ!!! – реакція Голови ДПСУ на підтримку російського вторгнення Білоруссю Республіка Білорусь разом з Російською Федерацією веде війну проти України, нехтуючи положеннями міжнародного права, елементарними нормами людської моралі і цінностями життя.