Реабілітаційне лікування  за кошти Фонду соціального страхування

Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм –пріоритетний напрямок відновлення працездатності.  Від початку року по теперішній час  Шепетівським відділенням оформлено 40 договорів  щодо забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм. Аналіз результатів діяльності з медичної реабілітації щодо направлення хворих на відновлювальне лікування показав, що  з  початку року до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів направлені застраховані особи за наступними профілями лікування: нейрореабілітація – 6 осіб, м’язово-скелетна реабілітація – 11 осіб, кардіо – пульмонарна реабілітація – 17 осіб, інша (соматична) реабілітація – 6 осіб.

15:48 17.09.2019

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

У рамках проекту “Я маю право”, всеукраїнського тижня протидії булінгу з 16.09-20.09 вересня,  який реалізується фахівцями системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції на території всієї України, працівники  відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформують.

18:36 16.09.2019

Реконструкцію фойє будинку культури с. Ленківці завершено

Завершено реалізацію проекту щодо реконструкції фойє будинку культури с.Ленківці, під час якої обладнано  кабінет  державного реєстратора, два  кабінети технічного призначення.  Освоєно кошти в сумі 291 тис. грн.

14:01 11.09.2019

Вшанували підприємців

Щорічно у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Цій події 5 вересня присвятили свято-вшанування підприємців села Чотирбоки працівники Чотирбоківського будинку культури. Гостей частували запашним короваєм, дарували музичні твори у виконанні учасників народного фольклорно-етнографічного ансамблю "Калина".

09:52 10.09.2019

За ініціативою Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на колегії облдержадміністрації розглянуто питання стану фінансово-бюджетної дисципліни в області

23 липня 2019 року відбулось розширене засідання колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли Голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

10:36 05.08.2019

Анонсуємо черговий випуск інформаційного бюлетня "Край Ленковецький".

Пропонуємо анонс матеріалів, надрукованих в Інформаційному бюлетні "Край Ленковецький" №3. У дописі "Проекти 2019 року мовою цифр" відділ фінансів інформує жителів щодо фінансування основних проектів розвитку громади у 2019 році. Мешканцям громади буде цікаво дізнатися про доступність ще одного соціального сервісу, який надаватиметься у Ленковецькій сільській раді , - послуги Державного реєстратора. Питанням освітньої галузі приділено увагу у дописах "Оптимізація - шлях формування ефективної мережі шкіл" та "Готуємося до нового навчального року". Крім того, у випуску можна ознайомитися з репортажем із засідання виконавчого комітету сільської ради про розгляд питання щодо недопущення реалізації алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім; з матеріалами щодо культурного життя громади, зокрема проведення регіонального фестивалю фольклорного мистецтва "Вишневецький ярмарок 2019".

13:24 25.07.2019

"Вишневецький ярмарок"- свя­то тра­ди­цій та гос­тиннос­ті

Традиційно ( а за традицією  раз на два роки) 12 липня  в с.Вишневе відбувся регіональний фестиваль фольклорного мистецтва "Вишневецький ярмарок"- свя­то тра­ди­цій та гос­тиннос­ті жи­те­лів Лен­ко­вець­кої  гро­ма­ди .  Ха­рак­терною особ­ли­віс­тю Виш­не­вець­ко­го яр­марку є його час про­ве­ден­ня — свя­то апос­то­лів Пет­ра і Пав­ла.  Надзвичайно приємно, що прийняли запрошення та  завітали  на свято  твор­чі ко­лек­ти­ви  Су­дил­ківсь­кої та Гри­цівсь­кої ОТГ, з Хмель­ницько­го району — гурт з Да­вид­ківців. Гос­по­ди­ні гро­ма­ди пос­та­ра­ли­ся на сла­ву: на­ва­ри­ли юш­ки з ри­бою, бор­щів з сек­ретни­ми ін­гре­ді­єн­та­ми та на­пек­ли обов’яз­ко­вої стра­ви — пи­ро­гів з виш­ня­ми. Чо­тир­бо­ків­ча­ни цього­річ ди­ву­валти гос­тей яр­марку аф­ри­кансь­кими со­мами з міс­це­во­го гос­по­дарс­тва. А на згадку про дійство гості отримали сувеніри з логотипом свята.

09:05 16.07.2019