08 Липня, 2022 р., 10:24
інформаційна кампанія «Виходь на світло!»
08 Липня, 2022 р., 09:34
Звіт старости Вербовецького старостинського округу №1 за 2021 рік
29 Червня, 2022 р., 17:19
UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украі?ни. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами:
24 Червня, 2022 р., 12:33
Хмельницькою обласною радою з ініціативи Благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» розпочато національно-патріотичний проєкт «ПОДІЛЛЯ МРІЙ». Метою проєкту є забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей українських військових в літніх таборах Хмельницької області.
24 Червня, 2022 р., 08:45
Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.
15 Червня, 2022 р., 09:57
Єднаємось, допомагаємо, підтримуємо. Саме для цього й існує проєкт «‎Поряд»‎ — портал для тих, хто потребує допомоги та бажає допомогти.
14 Червня, 2022 р., 17:35
Асоціація міст України зібрала перелік організацій та фондів, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах: Грошова допомога від Юнісеф «Спільно» Допомога надається родинам (в т.ч. прийомним батькам та батькам-вихователям) в Україні, які належать до однієї з двох категорій: