Вітаємо переможницю Анну Тихонюк та її наставника Оксану Стучинську!

Дата: 19.03.2024 10:21

9-10 березня 2024 року в м. Київ відбувся Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024». 197 учасників з різних куточків України презентували проєкти в галузі програмного забезпечення, апаратних засобів та прикладних рішень, робототехніки, комп’ютерного мистецтва та короткометражних фільмів.

Наша талановита учениця Тихонюк Анна була запрошена до Києва на очний захист робіт. Вона презентувала свій інтерактивний навчальний проєкт у категорії «Програмування» на ІІ етапі Національного конкурсу комп'ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024». За результатами конкурсу Тихонюк Анна була відзначена бронзовою медаллю. Підготувала переможницю до конкурсу учитель інформатики Ленковецького ліцею СТУЧИНСЬКА Оксана Степанівна.

Щиро вітаємо переможницю Анну Тихонюк та її наставника Оксану Стучинську! Бажаємо нових перемог та цікавих проєктів!