Проект «Є-Малятко»

Дата: 06.06.2019 11:02

Проект «Є-Малятко» передбачає отримання 9 послуг за 1 заявою. Це такі послуги, як:

1) державна реєстрація народження дитини;

2) реєстрація місця проживання народженої дитини;

3) призначення допомоги при народженні дитини;

4) реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я;

5) реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

6) отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї;

7) визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;

8) визначення належності дитини до  громадянства України;

9) присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі.

Для України – це безпрецедентна послуга. Але в світі схожа практика вже зарекомендувала себе. Зокрема,  в Канаді та Сербії діє система надання послуг «5-В-1», в Новій Зеландії та Австралії - «3-В-1».

Новою ініціативою дасть змогу максимально спростити життя батьків у час, коли в них і без того з’являється багато клопотів. За підрахунками, проект «Є-Малятко» дозволить зменшити кількість необхідних візитів з 10 до 0, а кількість документів - з 33 до 1. Батьки зможуть подати заяву одразу ж у пологовому будинку. Також це можна буде зробити і в будь-який інший зручний спосіб - через ЦНАП, онлайн, в органах державної реєстрації актів цивільного стану або поштою.

І найголовніше - комплексна послуга «9-В-1» буде безкоштовною!

Комфорт, якість та доступність - головні принципи у наданні послуг, які крок за кроком  втілюються  у життя, аби українські родини витрачали час на себе, а не на бюрократичні процедури.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)