24 Травня, 2023 р., 09:40
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Ленковецької сільської ради  – нежитлової будівлі бувшого дитячого садка загальною площею 405,1 кв. м., що розташована за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, с. Велика Рішнівка, вул. Центральна, 52А.
24 Травня, 2023 р., 09:28
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Ленковецької сільської ради  – нежитлової будівлі бувшої загальноосвітньої школи загальною площею 874,4 кв. м., що розташована за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, с. Вишневе, вул. Миру, 12
29 Вересня, 2022 р., 15:11
     Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» заявляє про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами елеваторного комплексу за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, Ленковецька сільська рада.
10 Грудня, 2021 р., 13:17
    Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», Ленковецька сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області. Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.
10 Грудня, 2021 р., 13:13
   Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03. 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»  Ленковецька сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області (далі – Центр). Юридична адреса комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ленковецької сільської ради:  30443, Хмельницька область, Шепетівський район, с.Ленківці, вул.Коськовецька, 55.
15 Листопада, 2021 р., 12:34
     Ленковецька сільська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради:
01 Вересня, 2021 р., 08:15
Ленковецька сільська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради: