Відділ соціального захисту населення

Військовослужбовцям та ветеранам

10 Травня, 2024 р., 12:07
Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення для громадян громади
30 Квітня, 2024 р., 16:38
Державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю
11 Квітня, 2024 р., 13:44
Наразі діє експериментальний проєкт щодо надання та оплати послуг з оздоровлення і відпочинку дітей  :
01 Березня, 2024 р., 10:26
 «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.
26 Лютого, 2024 р., 11:44
Метою Мінсоцполітики є забезпечення дієвої підтримки для внутрішньо переміщених осіб, які змушені були залишити власні домівки. Політика щодо підтримки ВПО спрямована на те, аби:
11 Січня, 2024 р., 11:38
Громадською організацією «Академія успіху» реалізується проект «Програмна підтримка діяльності МСП та розвиток підприємницьких навичок ВПО» в межах проекту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу. Метою проекту є сприяння реінтеграції та відновленню роботи релокованого малого та середнього бізнесу у громадах Вінницької та Хмельницької областей.
14 Грудня, 2023 р., 10:42
Кожна  сім’я,    в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.
11 Жовтня, 2023 р., 15:20
Для всіх внутрішньо переміщених осіб, які вже отримують допомогу, з 1 серпня 2023 року її виплату буде продовжено автоматично на 6 місяців, тобто по січень 2024 року, включно.
25 Липня, 2023 р., 14:50
Презентація "регіональна співпраця"