Оздоровлення Гроші ходять за дитиною 2024р.

Дата: 11.04.2024 13:44

Наразі діє експериментальний проєкт щодо надання та оплати послуг з оздоровлення і відпочинку дітей  :

Гроші ходять за дитиною

згідно постанови КМУ №385 від 09.04.2024р

Метою експериментального проєкту є забезпечення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки послугами оздоровлення та відпочинку за принципом «Гроші ходять за дитиною».

Сім’ї з дітьми, що мають соціальний статус, діти з інвалідністю або діти з багатодітних сімей віком від 7 – 18 років з числа малозабезпечених (у тому числі  зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, що отримують допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам).

Для того щоб дізнатися чи маєте ви таку можливість зайдіть за посиланням: https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health

Перевірка здійснюється за персональними даними отримувача. Тобто, по тій особі, яка отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Потрібно перейти на вкладку Є-ОЗДОРОВЛЕННЯ та в розділі

ДЛЯ КОГО внести персональні дані та натиснути кнопку ПЕРЕВІРИТИ.

Як це працює

1. Ви отримаєте сповіщення через «ДІЯ» або вас повідомлять органи соціального захисту

2. Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження) необхідно звернутись до ПриватБанку і отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів

3. Очікувати зарахування коштів на рахунок