ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІНФОРМУЄ

Дата: 29.02.2024 08:22

На плановому засіданні виконавчого комітету 26 лютого 2024 року заслухано звіт поліцейського громади Камака Сергія Петровича про роботу за 2023 рік. Протягом звітного періоду поліцейським громади виконувалося головне завдання — забезпечувати порядок і запобігати правопорушенням і злочинам у межах територіальної громади.

З серпня 2023 року, коли Камак С.П. розпочав роботу в Ленковецькій громаді, ним забезпечено своєчасне реагування на повідомлення жителів, врегулювання конфліктних ситуацій, недопущення вчинення шахрайських дій відносно жителів громади. Проведено рейд-перевірки розважальних закладів, закладів торгівлі на предмет продажу та вживання алкогольних напоїв неповнолітніми, відвідувались сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, сім’ї та діти під опікою. Є систематичною інформаційна та профілактично-виховна робота в навчальних закладах громади. Члени виконавчого комітету відмітили позитивну роботу поліцейського офіцера, спрямовану на стабілізацію забезпечення прав та свобод громадян, публічної безпеки та правопорядку, протидії злочинності на території громади.