Проведено засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

Дата: 26.12.2023 11:13

Ленковецькою сільською радою 26.12.2023р. проведено засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення. У складі – керівники структурних підрозділів сільської ради. Головувала заступник сільського голови Олена Волошина.

На засідання Координаційного центру розглядалися питання про організацію роботи щодо надання гуманітарної допомоги дітям, які залишились без батьківського піклування, дітям з прийомних сімей, багатодітним сім’ям, внутрішньо переміщеним особам.

Розглянуті питання організації співпраці з благодійними організаціями, які протягом 2023 року забезпечували населення громади гуманітарною допомогою, а саме: Фонд «Руки друзів», БО БФ «Рокада», Карітас, волонтерський рух «Україна переможе», «Право на захист», «Юнісеф».

Гуманітарна допомога надається по мірі надходження до сільської ради. Налагоджено співпрацю з гуманітарними штабами, благодійними та іншими організаціями для подальшого забезпечення вразливих категорій населення. Організовано пункт прийому від населення гуманітарної допомоги.

Учасники засідання обговорили проблемні питання вразливих верств населення та внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території громади, стан надання гуманітарної допомоги, заходи оперативного реагування на забезпечення потреб цивільного населення та його соціально-психологічну підтримку.