«Увага! Діти на дорозі!»

Дата: 20.09.2023 16:11

Щороку проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в Мокіївському ліцеї пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.

Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилився  поліцейський офіцер громади, Сергій КАМАК, провів Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі,  нагадав дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період.

За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно,  підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою саме в кінці серпня – на початку вересня помітно зростає рівень аварійності за участю дітей, тому приділяється дітям особлива увага, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.