ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІНФОРМУЄ, ЯКИХ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ВАРТО ДОТРИМУВАТИСЯ НА ВЕЛИКДЕНЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 14.04.2023 11:12

Шановні жителі громади!  Наближається одне з найбільших релігійних свят – Світле Христове Воскресіння. Враховуючи  воєнний стан, просимо максимально дотримуватися правил  безпечної поведінки: уникати великих  скупчень людей,   дотримуватися правил комендантської години, сигналів повітряної тривоги. Наказом Хмельницької обласної військової адміністрації  в ніч з 15 на 16 квітня комендантська година діятиме із 00.00 до 03.00 години ранку, а тому в цей час категорично забороняється перебувати на вулиці. Просимо не ігнорувати сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».  Будьте особливо уважні та обережні у поводженні з відкритим вогнем. Стежте за тим, щоб свічка не торкалась займистих матеріалів, не залишайте її без нагляду. Не наражайте себе на небезпеку.  Просимо з розумінням поставитися до обмежень воєнного часу, адже це особиста безпека кожного жителя громади. Віримо в Збройні Сили України! Віримо в  таку жадану ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!