За минулу добу шахраї ошукали трьох жителів Хмельницького

Дата: 19.01.2023 18:41

До 51-річного жителя обласного центру зателефонував невідомий і представився працівником служби безпеки банку. Під приводом захисту коштів шахрай випитав особисті дані, після чого з рахунку потерпілого зникла 31 000 грн.

Ще однією жертвою шахраїв став 28-річний хмельничанин. Намагаючись здійснити онлайн-покупку, потерпілий перерахував понад 15 000 грн. за павербанк, але товар так і не отримав.

А 18-річний містянин натрапив на шахраїв, коли намагався оформити соціальну виплату. Побачивши оголошення про надання матеріальної допомоги в одній із соцмереж, юнак перерахував 1100 грн. за бронювання місця на виплату. Та зовсім скоро зрозумів, що його ошукали.

За усіма вищевказаними фактами поліцейські проводять перевірку.

Поліція наголошує, щоб вберегтися від шахрайських дій, не перераховуйте кошти  за товари наперед, нікому не повідомляйте особистих даних, отримуйте інформацію з приводу соціальної  допомоги лише на офіційних сайтах держустанов.