Збірка методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке постраждало від військової агресії РФ проти України

Дата: 03.11.2022 15:54

Доступ до інформаційних матеріалів за посиланням:

Зазначена Збірка складається із 13 розділів, кожен з яких стосується найбільш актуальних питань соціальної адаптації та відновлення прав постраждалого населення, зокрема містить роз’яснення законодавства щодо надання соціальних та адміністративних послуг ВПО, зразки рішень, заяв тощо, що буде дуже корисним матеріалом для громадян, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії проти України, оскільки в доступній формі роз’яснює особливості законодавства у сфері соціального захисту населення, механізми реалізації прав та захисту інтересів внутрішньо переміщених осіб.