Заява про наміри отримання дозволу на викиди

Дата: 29.09.2022 15:11

Товариство з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» заявляє про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами елеваторного комплексу за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, Ленковецька сільська рада.

Елеваторний комплекс призначений для приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зернових вантажів на автомобільний або залізничний транспорт. Потужність комплексу становить 58 236 тонн. Загальна кількість зернових культур, що передбачається приймати на підприємстві – 174 708 тонн на рік.

Для приймання та розвантаження зерна передбачений пункт прийому зерна з автотранспорту. Очищення зерна буде здійснюватися в чотирьох сепараторах. Після очищення зернові самопливом направлятимуться у вісім бункерів (хоперів) волого зерна. Сушіння зерна буде здійснюватися у двох трьохшахтних зерносушарках. Для зберігання очищених сухих зернових культур призначене зерносховище, яке буде складатися з шести силосів, об’ємом по 9706 тонн.

Кількість джерел викиду – 56. У атмосферне повітря будуть викидатися забруднюючі речовини у кількості, т/рік: азоту діоксид – 8,886393; аміак – 0,005000; ангідрид сірчистий – 0,002964; неметанові леткі органічні сполуки – 1,595659; вуглецю оксид – 17,529003; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 26,412828; сірководень – 0,000200 та парникові гази у кількості 3607,066028.

При отриманні дозволу на викиди будуть встановлені умови до технологічного обладнання та споруд, до адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу. ТОВ «Епіцентр К» гарантує при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного й санітарного законодавства.

Пропозиції та зауваження направляти протягом 30 календарних днів з моменту опублікування даного оголошення до Хмельницької обласної державної адміністрації за адресою: 29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2; тел.: (0382) 76 50 24; ел. пошта: regadm@adm-km.gov.ua (Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації за адресою: 29005, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70; тел.: (0382) 61 85 08; ел. пошта: 42814282@mail.gov.ua).

Додаткову інформацію щодо обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферу можна отримати за телефоном (067) 452-10-33.