Служба безпеки України

Дата: 09.05.2022 14:40

Російські настрої до 9 травня: парад – «позорний», перспектив немає, з роботою важко через санкції

Відчувши на собі всі економічні негаразди та військові невдачі, більшість громадян росії вирішили, що винна у цьому саме Україна – тому що влаштувала жорсткий опір окупантам. Тож тепер у росіян не парад перемоги, а парад ганьби!

Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ.

«Не знаю, к чему этот парад? На*рен он нужен? Позорно это все… Больно на душе… но почему-то он решил провести. У всех настроения нету… Дебилизм полный. Все поникшие ходят, грустные… Ну, большая часть людей. Они понимают, что и с работой туго сейчас настало, с этими санкциями. Короче, хе*ня одна. Цены на все поднялись…» – резюмує «мирна» росіянка.

Російська пропаганда підказала їй чіткі причинно-наслідкові зв’язки, і тепер жіночка щиро вірить, що українців потрібно знищувати.

«Жарите шашлыки, да? Делайте с «хохляцких» этих шашлыки! Бейте этих гадов! Бейте на шашлык их всех! Гады! Я спокойно относилась, а теперь ненавидеть начала! После всего, что они делают, гады!» – радить матір своєму сину-окупанту.

Навряд чи вона колись усвідомить, що росія у першу чергу зганьбила себе на цій війні і продовжує це робити далі…

#СБУ

#ЗупинимоОкупантів