Кожна гривня сплачених податків  наближає Перемогу України

Дата: 04.05.2022 16:57

В ці важкі для України дні кожен має пам’ятати, що забезпечення функціонування армії значною мірою обумовлено надходженнями усіх видів  податків та зборів.

Сплата податків та підтримка бізнесу – це той вклад, який ми можемо і повинні зробити задля підтримки фінансової стабільності нашої країни в умовах війни, підтримки Збройних сил України, а відтак – наближення перемоги над ворогом.

Тому шепетівські податківці звертаються сьогодні до суб’єктів господарювання, громадян з проханням:  у цей складний час своєчасно сплачувати податки, не допускати заборгованості по платежах до бюджету.

Ми щиро дякуємо усім платникам податків, які попри військовий стан,  продовжують здійснювати свою діяльність, сумлінно сплачують податки, і таким чином підтримують економіку та забезпечують обороноздатність нашої держави.

Віримо у Збройні Сили України!

Віримо у Перемогу!

Валентина Ординська, начальник Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області