БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ, ТВАРИ!!! – реакція Голови ДПСУ на підтримку російського вторгнення Білоруссю

Дата: 26.02.2022 17:12

Республіка Білорусь разом з Російською Федерацією веде війну проти України, нехтуючи положеннями міжнародного права, елементарними нормами людської моралі і цінностями життя.

«З перших днів кривавого російського вторгнення в Україну підтримку країні-агресору активно надає Білорусь. Колони техніки атакували не лише з території Росії, а й країни, що перетворилася на сателіта РФ. До цього додається використання бойової авіації, артилерії, балістичних ракет і інших засобів з території РБ», - відмітив Голова ДПСУ Сергій Дейнеко.

Він додав, що все, що думає про дії Білорусі виказав керівнику прикордонного відомства РБ в листі.

«Можу також додати – ви не достойні називати себе прикордонниками», - зазначив він.

Знайте! МИ ПЕРЕМОЖЕМО

БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ, ТВАРИ!!!

С ПРЕЗРЕНИЕМ!