ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів

Дата: 05.02.2022 09:10

В Україні стартувала всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»

Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства.

Інформаційно-просвітницької кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» покликана стати запорукою толерантного ставлення суспільства до дітей з особливими освітніми потребами, а також спрямована забезпечити їх включення в активне життя закладу освіти і громади.

У рамках першої частини інформаційно-просвітницької кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів» кожен може переглянути відеоролики та долучитися до кампанії щодо розбудови безбар’єрного простору.

Суспільство без бар’єрів – це створення щасливого майбутнього для кожної дитини.