Шепетівська ДПІ працює в режимі карантинних обмежень

Дата: 07.04.2021 13:53
Кількість переглядів: 1989

Шепетівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що із 7 квітня в області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Обмеження діятимуть до 18 квітня 2021 року.

У зв’язку із зазначеним, змінено порядок опрацювання звернень платників щодо отримання адміністративних та інших послуг у центрах обслуговування платників, а саме:

- організовано прийом платників в Шепетівському ЦОП за попереднім записом на конкретну годину прийому (за телефоном) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності;

- прийом всієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється виключно через режим листування в Електронному кабінеті у форматі pdf (обмеження 2 МБ), поштою, а також через скриньку,  встановлену зовні біля входу до ЦОП.

Ще раз нагадуємо номери телефонів Шепетівського ЦОП:

(03840) 4-08-27;   (03840) 4-91-59.

Шановні платники, якщо у Вас відсутня  крайня необхідність в отриманні послуги саме зараз, то є можливість отримати її по закінченню встановлених обмежень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»https://t.me/infoTAXbot.

Підписуйтесь на телеграм-канал ДПСhttps://t.me/tax_gov_ua.

Валентина Ординська, начальник Шепетівської ДПІ                                         Головного управління ДПС у Хмельницькій області