Оголошуються конкурс на посаду начальника відділу соціального захисту населення виконавчого апарату Ленковецької сільської ради

Дата: 01.02.2021 16:25

Ленковецька сільська рада оголошує з 01 лютого 2021 року конкурс  на  посаду посадової особи місцевого самоврядування Ленковецької сільської ради - начальника відділу соціального захисту населення виконавчого апарату Ленковецької сільської ради.

До конкурсної комісії необхідно подати: заяву, особову картку встановленого зразка, копію документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2020рік, передбачену Законом України «Про запобігання корупції», копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, дві фотокартки (4х6), копію трудової книжки, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація надається за  адресою  с. Ленківці вул. Коськовецька, 55.

Документи приймаються до 02 березня  2021 року включно.