Подяка виборцям від сільського голови Ленковецької сільської ради Криворчука Ю. П.

Дата: 19.11.2020 16:31

Фото без опису  Шановні жителі Ленковецької об’єднаної територіальної громади!

Вчора, 18 листопада 2020 року, на першій сесії Ленковецької сільської ради восьмого скликання було визнано мої повноваження як обраного вами сільського голови.

Щиро дякую всім мешканцям громади, хто 25 жовтня прийшов на виборчі дільниці та зробив свій свідомий вибір заради майбутнього нашої громади, хто не залишився осторонь виборчого процесу і відстоював свою громадянську позицію.

Велика подяка всім виборцям за висловлену довіру та підтримку, адже ваш вибір є підтвердженням того, що разом ми рухаємося у вірному напрямі.

Сподіваюсь, що ми всі разом докладемо всіх зусиль, щоб здолати всі виклики, які стоятимуть на нашому шляху. Ми повинні зробити все можливе, щоб наша громада й надалі впевнено тримала свої позиції самодостатньої та спроможної громади, здобуті за чотири роки її існування.

Я закликаю всі політичні партії, які у виборчій компанії обіцяли покращувати життя наших людей, втілювати ці плани у життя. Із своєї сторони робитиму все, щоб цьому сприяти.

Усім депутатам об’єднаної громади бажаю плідної роботи і пам’ятати, що ми взяли на себе відповідальність за стан життя нашої громади та її жителів.

Окрема подяка моїм рідним, друзям, знайомим та усім, хто був зі мною на цих виборах.

Я щиро вірю у гарне майбутнє нашої громади і, як сільський голова, і надалі буду вірно служити інтересам громади, дотримуватися Конституції та чинних Законів України, сумлінно виконуватиму свої посадові обов’язки.

З повагою сільський голова Юрій КРИВОРЧУК